Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? UTÁLOM A...

Mit csináljak? UTÁLOM A TESTVÉREM!!

Figyelt kérdés
Egyszerűen olyan idegesítő pedig nagyobb nálam. Végig nyávog és ő parancsolgat nekem???!!! Alig várom már, hogy felnőljek és soha többé ne lássam a családom!!!!!! Hogyan tereljem el a figyelmemet róla??? Hogyan csináljam azt, hogy észre se vegyem??
2014. dec. 13. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Hugi, te vagy az?
2014. dec. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom.

Én is utálom a sajátomat.

Nem vagy egyedül, ha ez megnyugtat.

2014. dec. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Passz. Csinálj úgy,mintha nem is létezne.
2014. dec. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%

segényke ő meg tuti szeret téged és te vagy a példaképe, akisebbeknek mindig a mindene az idősebb.


beszélj a szülőkkel, hogy segítsenek neked és a tesóna is, hogy ne sérüljön ez miatt.

2014. dec. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%

Biztos ő is pont ugyanezt gondolja rólad..hogy elviselhetetlen vagy, ha hozzád szól te már a torkának ugrasz, nem lehet váltani veled értelmesen 2 mondatot. Őrjöngsz ha valamit meg kell csinálnod, ha valami nem tetszik, tiszteletlen vagy mindenkivel..


Mit csinálj? Először nézz magadba. Próbáld meglátni a másik oldalt, lehet hogy túlreagálod, illetve te sem vagy egy szent.

Ha ez megtörtént, és utána is látod mindezt, nem vagy képes tovább lépni a dolgon, akkor csak viseld el. Ne foglalkozz vele. Majd ha felnőttél, és dolgozhatsz, elköltözhetsz, akkor nem kell látnod őt/őket.

2014. dec. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
9%
Mazlista.Az én bátyám fojtogat meg lenyom a foldre es ralep a fejemre.Probalj kollégiumba menni ha tudsz en is ezt fogom csinálni
2015. jan. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2015. jan. 26. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!