Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 1 hónapja költöztünk össze a...

1 hónapja költöztünk össze a párommal, és az a problémám, hogy semmit nem akar itthon csinálni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

10 éve ismerem, de csak 1 éve vagyunk egy pár.

Azt hittem nem lesz ilyen gond, mert ugye eddig is maga tartotta rendbe a lakását, de most semmit nem hajlandó tenni. Hazajön, és csak a saját dolgaival foglalkozik. Én ezt így nem szeretném csinálni.



2014. dec. 13. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát mond el neki,és beszéljétek meg :)

A párod férfi,vagy nő?

2014. dec. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Neki elmondtad már a problémádat, vagy csak magadban fortyogsz?
2014. dec. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Én vagyok a nő.

Nyilván elmondtam neki, sőt előtte meg is beszéltük, d mindig van valami kifogása. Most filmet néz, most haverokhoz megy, most nincs kedve, miért éppen most kell megcsinálni. Miért, maga nem veszi észre? Pedig előtte önálló volt. Ez tévesztett meg.

2014. dec. 13. 21:51
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha most az elején nem állsz a sarkadra később már esélytelen lesz.
2014. dec. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Egyszerű: nem kell megcsinálni, akkor észbe kap.

Én sem pakolok a párom után.


Egyszer megjegyezte (mikor takarítottunk), hogy leszokhatnánk róla, hogy mindent széthagyunk. Erre én stop, és kedves mosollyal megjegyeztem, hogy nekem csak a töltőm van kinn, a többi ezernyi kacat a tied.

Na, húzta fülét-farkát :D

2014. dec. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

Az exem is ilyen volt..felkelt,megitta a kvját,aztán egész nap az ágyba feküdt míg nem ment dolgozni...mert hogy Ő nem fog meló előtt csinálni semmit..Persze mikor délután hazajöttem melóból,akkor úszott az egész lakás,és állhattam neki...


Néha ha összevesztünk,vagy épp ki akart békíteni akkor takarított,illetve ha nagyon rájött...Sokszor mikor tudtam,hogy szombaton nem melózik,megkértem,hogy mi lenne ha nagytakarítást csinálnánk...Bár lehet túlzásba vittem...


Azért nehogy már ne legyen 5 perce bepakolni a mosogatógépbe a mosatlant,és megnyomni azt a gombot...

2014. dec. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Na ja, csak én szeretem a rendet. Nem vagyok rendmániás, de este legyen elmosogatva, összepakolva, ne kupiba kelljen kelni.


Már arra is gondoltam, hogy azért lett ilyen, mert ez az én lakásom, eddig ő albiban lakott, és talán azt hiszi, hogy ami az enyém, azt rakjam rendbe én. De én nem vagyok szálloda!

2014. dec. 13. 22:01
 8/11 anonim ***** válasza:
70%

"10 éve ismerem, de csak 1 éve vagyunk egy pár."


Lakva ismerszik meg az ember.

2014. dec. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Érdekes...szerintem megér egy beszélgetést hogy neked ez nem tettszik segitsen be a házimunkába mert különben le is út fel is út.

Tudom milyen mikor valaki szarik a dolgokra meg hogy ráér mért pont most...stb mindig van kifogás.

Én is szeretem rendben tartani a dolgokat, és nagyon rossz mikor a másik szarik rá nagyívben

31\f

2014. dec. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hát ne haragudj amit most írok őszintén de lehet hogy nem szeret már.Ha szereti a másikat az ember és tiszteli akkor azért oda figyel arra amit kér.Te is dolgozol így az lenne a fer ha megosztás lenne a házimunkába 50-50%. Előbb utóbb így kifogsz belőle ábrándulni.A férfiak még mindig nem fogták fel h. tenni kell egy kapcsolatért.A kis apróságok nagyon sokat számítanak.Próbálj meg vele beszélni,akkor amikor tud rád figyelni.Ha meg nem hajlandó változtatni,akkor ennek nem jó vége lesz.Meg kéne tanulni neki hogy nem az anyja vagy,ha nem a barátnője.
2014. dec. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!