Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha rájönnél, h a...

Mit tennél, ha rájönnél, h a párod több hónapja más nővel beszélget?

Figyelt kérdés
Közvetlen munkatársak,állítólag a csaj van rákattanva páromra augusztus óta..furcsa is volt,h mindig ha hívta máskor hívta vissza,nem mellettem,törölte az sms-eket,hívásokat...most viszont megláttam,h beszélgettek facebookon...és nem munkáról beszéltek..normális?
2014. dec. 15. 20:12
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
ha páromnak nem kellene,nem hiszem h még írogatott vna a csaj hónapokkal később is...egyébként 4 éve vunk együtt
2014. dec. 15. 20:14
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Elgondolkodnák, hogy velem miért nem tud beszélgetni semmiről; miért kell neki egy másik nő ahhoz, hogy szellemi partnert találjon magának?
2014. dec. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
42%

Kerdez ra parodtol hogy miert?

Titok telefonalas, sms torles ez gyanus, de nem akarom a bogarat a fuledbe tenni.

Az is lehetseges hogy nem is attol a kollegatol kel feltened.

Egy osszonte beszelbetes sokra vissz.

Ha megcsalasrol lenne szo, szerintem a parod viselkedese az pont jo arulkodo jelnek..

Miben valtozot? Sex milyen stb...ezeket a kerdeseket tisztazd le onmagadba.

2014. dec. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Igazad van .. ez érdekes szitu o.O ! Kétlem ,hogy a párod ha annyira zavarta volna a kiscsaj közeledése, ne találta volna meg a módját ,hogy leépítse ..Ha nem lenne titkolnivalója párodnak,nem törölgetné a hívásokat stb...
2014. dec. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
43%
Szokott különösebben nem zavar. Elvégre beszélgetni nem tilos és nem is bűn.
2014. dec. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Ez azért függ attól hogy mikről beszélgettek.
2014. dec. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Az én storym is igy kezdődött, gyanakodtam, sokszor törölt dolgokat, de mindig lebukott (női megérzés-hallgass rá mindig!) Persze esküdözött, hogy csak jó barátok, de a csaj szerelmes volt belé, rá volt kattanva, ahogy te is fogalmaztál... pokol volt az a pár hónap, amig nyűglődtünk..próbáltam újra megbizni benne,de folyton rossz érzésem volt, tudtam, hogy nincs rendben, csak nem akartam látni...végül kidobtam de nem ezért, hanem mert rányomult a legjobb barátnőmre....ez után tudtam meg, hogy már csalt a nővel Isten tudja mióta...azóta van új párom, ők meg összejöttek, de utána még zaklatott egy ideig...légy résen, hisz ha már rendszeresen beszélgetnek, lelki viszonyban is vannak....plusz munkatársak is... az exem is munkatársa volt a nőnek, mindig azzal nyugtattam magam, hogy mikor csalna meg, hisz vagy dolgozott vagy velem volt és ők messze laktak egymástól....hát megoldották munkában ezek szerint... a beszélgetésből sok minden lejöhet, volt benne utalás kettőjükre, szexuális téma vagy bármi intim ?vagy sima haveri beszélgetés?
2014. dec. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
41%
Velem beszélget! De jobb ha nem tudod miről van szó. Amit nem tudsz, az nem fáj.
2014. dec. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

tele van ilyen pasikkal a net.

imádnak chatelni, csevegni, közben van párjuk.


nem tudom mire jó ez nekik.

2014. dec. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
42%

Igaza van a #2 válaszolónak: "Elgondolkodnák, hogy velem miért nem tud beszélgetni semmiről; miért kell neki egy másik nő ahhoz, hogy szellemi partnert találjon magának?"


#9-es

"tele van ilyen pasikkal a net.

imádnak chatelni, csevegni, közben van párjuk.

nem tudom mire jó ez nekik."

Akkor halld hát a megoldást. Én is ezért vagyok itt.

A feleségeikkel nem tudnak beszélgetni, mert az soha nem hallgatja meg őket, az empátia legkisebb jeleit sem mutatják a férjeik felé. Arról nem is beszélve, hogy milyen magasról sz.ják le a férjek véleményét, igényét. És egy idő után minden férfi rádöbben, hogy otthon nincs rájuk szükség. Elég ha hazaadják a fizetést, és csinálnak egy-két gyereket, de más nem kell tőlük. Arról nem is beszélve, hogy a szex sem valami jó havonta egyszer, egy pozícióban, azonos ritmusban, sötétben, úgy hogy közben az asszony egyetlen reakciója a fanyalgás, éreztetve ezzel, hogy a párja még arra sem jó neki, hogy lefeküdjön vele. Ebből egyenesen következik a merevedési zavar, ami rádöbbent minket, hogy ez nem mehet így tovább. De ekkorra már végünk van. :-(

Egyfajta pótlásként jön a féjszbúúúúk, gyakori, és az egyéb beszélgetős felületek.

Én már hívtam el vacsorára egy veszekedés után, egy szép, fiatal (22) lányt. El is jött velem, és nem mertem kikezdeni vele. Ez ám a szégyen. :-(

2014. dec. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!