Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha rájönnél, hogy...

Mit tennél, ha rájönnél, hogy csak egy kaland voltál annak, akiért elhagytad a férjed?

Figyelt kérdés
2014. jan. 30. 10:16
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
84%
Azt nem tudom te mit tennel, de en rohogok rajtad... ;D
2014. jan. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
79%
A fejemet verném a falba, hogy mekkora hülye vagyok alapból. A volt férjed ezen szerintem besírna. :)
2014. jan. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
93%
Nyilván egy hatalmas tévedésként könyvelném el, és attól is függ, hogy előbb-utóbb elhagytam volna-e a férjem, ha van más, ha nincs. Magamban keeresném a hibát, hogy miért nem vettem észre, hogy a másik fél csak kihasznál. De teljes mértékben én lennék a hibás, hiszen az én döntésem volt, és ezért nem vonható felelősségre senki más.
2014. jan. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
65%

Ha elhagytad a férjed, akkor biztos nem szeretted. Akkor meg nem sírnék, h nem vagyok együtt valakivel, akit nem szeretek. ne legyek kapcsolatfüggő, az gyökérség.

Én személy szerint felvennék egy hedonista életmódot, buliznék, utaznék, jókat ennék, táncolnék, sportolnék, jól öltözködnék, meg is lesz a köv. pasi egy-kettőre

2014. jan. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
75%
A férjednek gratulálok, hogy sikerült megszabadulnia egy ilyen nőtől :-)
2014. jan. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
39%

remelem olvassak azok akik nem hisznek abban hogy a hazassagbontokat az elet kemenyen bunteti.

Ez az elet rendje hibaztal es a karma megadta amit erdemeltel.

Sajnalom remelem tanultal belole

2014. jan. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
88%

Levonnám a szükséges tanulságot...

A férjedhez esélytelen, hogy visszakönyörögd magad, és értelmét se látom. Oka van annak, ha elváltál tőle egy kalandért.

A másik pasi meg jól át..ta a búrádat, ez van. Tanulj a hibádból.

2014. jan. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 A kérdező kommentje:
Nem volt még válás. Olyan hatalmas gondok sem voltak a férjemmel. Nem ment volna tönkre a kapcsolatunk magától, én úgy gondolom, csak szerelmes lettem, mint egy kislány. Természetesen nem akaraok a férjem szeme elé kerülni többet, mert még gyáva is vagyok. Elismerem, hogy az én hibám és szégyenlem magam, de már nincs mit tenni, vagy talán lehetne, de nincs hozzá erőm. Se vissza, se előre.
2014. jan. 30. 10:56
 9/63 anonim ***** válasza:
59%

Mit tennék? Hát tanulnék a hibámból nyilván. Bár ez a fajta viselkedés tőlem távol áll.


Tudod ha tartod a sorrendet, akkor nem keveredsz ekkora bajba.

Ha rossz a házasság elválsz, majd keresel valakit. Ocsmány módon használtad a férjedet szeretet nélkül addig, amíg kerested a nagy őt. Biztonsági játékosnak gondoltad magad, csak arra nem gondoltál, hogy két szék közt.....

Legközelebb először tisztázod az életed, aztán lépsz.

Amúgy szerintem aki házas emberrel kezd, alapból nem tervez hosszú távra.

Neki kényelmes a tudat, hogy csak röpke légyottokról, meg kötelezettség nélküli kapcsolatról lehet szó. Ahogy a házasságból kilép a fél, abban a pillanatban borul a pasi élete. Mármint borulna ha hagyná, de nem teszi, inkább keres egy másik férjes nőt könnyed időtöltésre.

2014. jan. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
74%
Hát ez nagyon nehéz lehet. Én is próbálnék tanulni belőle, és átgondolni hogy a férjem az igazi, és ez csak egy kis megingás volt, vagy azért hagytam el,mert vele már nem volt az igazi. Ha úgy érzed, hogy a férjed fontos neked, és nem csak azért mennél vissza hozzá, mert az kényelmes lenne, akkor állj elé, és légy vele őszinte. Majd Ő eldönti, hogy tudja-e így folytatni.
2014. jan. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!