Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan családapáról, aki kimehetne dolgozni külföldre magas fizetésért, de nem megy, a családjára hivatkozva? Szerintetek jó férj/apa, vagy papucs?

Figyelt kérdés
2014. dec. 18. 19:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
miért, megélnek így is? ha igen, akkor mégis miért kéne itthagynia a családját, tán attól lenne jó apa?!
2014. dec. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
91%

Az anyagi helyzetétől függ. Bizonyos szint felett többet ér, hogy együtt van a család, mint a pénz.

De ha már annyira nélkülöznek, és szó szerint nincs meg a napi betevő, akkor menni kell. Nincs mese.

2014. dec. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
95%

szerintem egy normális ember, aki nem akarja otthagyni a családját a több pénzért.

én sem mennék a helyében, csak ha az éhezés fenyegetné a családot, vagy a végrehajtó jönne. a feleség helyében sem örülnék, ha menne.

egy családnak együtt van a helye, mert különben tönkremegy közöttük a kapcsolat. ez sajnos így van.

2014. dec. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
43%
Ő tudja ... Van a helyette 10 ember , aki szívesen menne ! Magánügye egyébként mit csinál ! En is külföldre jöttem egyébként , most mar hozom ki végre a családomat !! Sokáig en is vacilaltam , de nem bántameg , hogy így döntöttem/ döntöttünk ! En azt javasolnám neki ( neked ) azért gondold át meg egyszer ... Lehet nem lesz meg egy ilyen alkalom ! Menj ki .. Próba szerencse !
2014. dec. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én apukám is jól keres, és ajánlottak neki még többet adó helyet Angliában. Megbeszélte velünk is, végül úgy döntött, hogy nem megy. Persze ebben az is benne volt, hogy a mostani munkahelyét is szereti, nem szívesen hagyta volna ott. Szerintem ez jó döntés volt a részéről. De van olyan helyzet, mikor az a jó döntés, ha megy.
2014. dec. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
100%
Nem tudom, ezt így szerintem nem lehet megítélni. Hova külföldre? Szomszéd ország, vagy világ másik vége? 1-2 évről lenne szó vagy hosszabb táv? Haza tudna-e járni viszonylag sűrűn, vagy onnantól gyakorlatilag nem lesz család a távolság miatt? Lenne-e lehetőség idővel kivinni az egész családot, vagy maradna az örök távolság? Nagyon nem mindegy.
2014. dec. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
35%

Tudod mit gondolok az ilyenről ? Hogy a feleség ilyen esetben egy pénzéhes d*g!!!

Az ilyeneknek általában egy jó kis válást kivánok.

2014. dec. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Informatikus, itthon is jól élnek.


Az egész család nem tud kimenni, a férj apukája és a nő anyukája is beteg, nem tudják, mennyit élnek még. Nem akarják itthon hagyni őket így.

2014. dec. 18. 19:51
 9/29 anonim ***** válasza:
48%

Az én férjem nagyon nem akart kimenni, volt rá lehetősége többször is. Nem akarta itt hagyni a családot, engem és a gyerekeket. Én nem küldtem őt, saját maga döntött több év után úgy, hogy megy. Ennek februárban 2 éve lesz, már fél éve együtt vagyunk Németországban. Azt mondta, vagy kimegyünk vagy haza jön, mert nem bírja nélkülünk.


Az informatikusok pedig ha jól tudom, nagyon jó fizetést kapnak külföldön.


Szóval nem papucs...

2014. dec. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
90%
Az a magas fizetés kb arra elég, hogy hazaküldjön 120 ezer forintot, mert hogy meg is kell élnie, Miközben elhidegül a családjától. Kint sincs kolbászból a kerítés. Átszámolni meg nem szabad, mert ahova megy, ott iszonyat lakbérek vannak.Én sem mennék.
2014. dec. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!