Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Inkább papucs, vagy domináns...

Inkább papucs, vagy domináns férjet választanál magadnak?

Figyelt kérdés
Illetve mi a jobb szerinted, ha te szeretsz jobban a kapcsolatodban, vagy ha téged szeretnek jobban? Olyan szerintem nincs, hogy mindkét fél egyformán szereti a másikat.
2014. jan. 17. 12:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%

Már miért ne lenne olyan, hogy mindkét fél egyformán szereti egymást?

Az én férjem sem nem domináns, sem nem papucs.

Együtt döntünk, és egyformán szeretjük egymást és a kislányunkat.

2014. jan. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
47%

domináns! Ilyet is választottam és én is domináns személyiség vagyok! Veszekedni és szeretni és hatalmas szenvedéllyel tudunk! Nálunk ez a felállás nagyon jól működik.


Volt olyan kapcsolatom korábban ahol a párom egy igazi papucs volt. Egy idő után már arra játszottam, hogy van e olyan amire nemet mondd. 8 hónap nem volt ilyen. Őt nem éreztem igazi partnernek.

2014. jan. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem se ennyire fekete vagy fehér ez a dolog.


Van amikor én engedek, van amikor ő. Van amikor az én akaratom érvényesül egy eldöntendő kérdésbe, van amikor az övé.

Mindketten egyformán szeretjük a másikat. Mármint ha ezt egy kapcsolaton belül egyáltalán el lehet dönteni, hogy ki szeret jobban vagy kevésbé vagy egyformán.

2014. jan. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom az minek számít, hogy ha kér valamit akkor én megteszem és ha én kérek valamit akkor ő is megteszi. Nem küldöm el vásárolni, hanem együtt megyünk (ha mindketten ráérünk). Szabadidőnket együtt töltjük általában, de ha el akar menni valahova a barátaival akkor megy amikor akar... és én is. Annyi hogy együtt nem szoktunk társaságba menni, mert az ő barátai is mások és az enyémek is.
2014. jan. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
13%
Egyenrangút. De az meg nem házasodik. Ahogy én se. :)
2014. jan. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
59%

Olyat választottam, aki dominánsabb az életben, tud irányítani, de a döntéseket közösen hozzuk, kölcsönösen odafigyelünk egymásra.

Szerintem kb. egyformán szeretjük egymást, nem érzem, hogy valamelyikünk kevésbé szeretné a másikat.

2014. jan. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
59%

Útálok írányitani, de a helyzetben mindig átadják/megkapom a stafétát.


N

2014. jan. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%

Kinek a pap, kinek a papné, mindenkinek más a jó, ne más válasza alapján dönts...!


Voksom:

-papucs/domináns? Egyiket se, van köztes is! Esetleg nagyon dominánsot csak akkor, ha nagyon-nagyon hasonlóak vagyunk, és olyan dolgokat akar, amit én is. De a papucs számomra uncsi.

-ki szeressen jobban? Ha nem találok olyat, akivel kölcsönös a szerelem, akkor inkább engem szeressenek. Ugyanis volna bennem annyi kitartás és elfogadás, hogy ha valakinek igent mondok, akkor ne hagyjam cserben, ne gondoljam meg magam, hanem szeressem (ha nem is full szerelemmel), de szeressem, még akkor is, ha közben találkozok valakivel, akibe szerelmes tudnék lenni... Míg ha csak én lennék szerelmes, nem lehetnék biztos abban, hogy ő velem is marad. És sok idő után fájdalmas lenne a szakítás...

2014. jan. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
18%
+Engem szoktak jobban szeretni.
2014. jan. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
59%

Az hogy ki a domináns egy kapcsolatban nem mutatja meg ki szereti jobban a másikat. A kettőnek semmi köze egymáshoz. Az hogy ki a dominánsabb pusztán a személyiségükön múlik nem a szerelem/szeretet mértékén.


Az élet pedig tényleg nem fekete-fehér hogy valaki vagy csak domináns vagy csak papucs lehet egy kapcsolatban. Az én férjem sem csak egyik vagy másik. Ha kell igazán domináns,határozott és férfias,de ha úgy van egy gyerek aki arra vágyik hogy szeressem,ápolgassam a lelkét.

Én sem vagyok sem ez,sem az. Annak ellenére,hogy egy nagyon határozott és erős jellemnek tartom magam még kiszolgálom a férjemet,elé teszem a vacsorát...


És hogy a kérdésedre is válaszoljak egyiket sem.Nem hagynám hogy uralkodjanak rajtam /márpedig a domináns ezt jelenti-uralkodó,irányító/ ahogy én sem tenném mással /papucs/.Egy kapcsolat két egyenragú féltől lesz kapcsolat.

2014. jan. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!