Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen magas ebben a...

Miért ilyen magas ebben a kategóriában a lepontozások száma?

Figyelt kérdés

Ahányszor benézek a családi kapcsolatok kategóriába, vagy egy tucat 0%-os válasz van, meg ilyen 30-40%-osak.

Aki végig mínuszolja a többieket, az kap valami plusz pontot a nap végén? Vagy miért jó ez neki?


2014. márc. 12. 12:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
44%
Egyszerűen unatkozik, de őszintén egy név nélküli oldalon nem mindegy hány % vagy?
2014. márc. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
39%
Én sem értem ezt.
2014. márc. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
69%
Az indulatok miatt. Másként nem tudja levezetni a másik válaszadó neki nem tetsző válasza miatt feltépődött indulatait.
2014. márc. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%

mert nem azt olvassa, amit szeretne. vannak akik egyszerűen nem tudják elfogadni a sajátjukétól eltérő véleményt

ezért lepontozni könnyű, még akkor is, ha a válaszolónak igaza van, logikusan fogalmaz, segíteni próbál stb.

2014. márc. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
35%
Látod? reggel még 65%-on voltam, ma már csak 64%-en. Pedig a tudásom 200%-os. :) Ennyi.
2014. márc. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
38%
Azért a normális válaszok nem 0%-osak. És nem egy ember pontozása kell ahhoz, hogy valamerre billenjen a mérleg. A többség dönt, de engem nem érdekel amúgy a pontozás. Nem is értem mit hisztiznek rajta.
2014. márc. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
62%

A #4-es válaszadónak kiemelkedően igaza van, nem is értem, hogy miért csak 52%-os a válasza!

Én azokat pontozok fel, akiknek nagyon igaza van, vagy nagyon érdekes a válasza, és azokat pontozok le, akik nagyon hülyeséget írnak. Csak unalomból senkit nem szoktam lepontozni.

Le lehet pontozni nyugottan!

2014. márc. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
56%

A lepontozás mértéke nem ebben a kategóriában a legnagyobb, hanem az ezo és politika rovatban.


Ha oda írok, akármit is, azonnal lejjebb megy a százalékom, no nem mintha érdekelne :)

2014. márc. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
49%
2 napja még 74 voltam.
2014. márc. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
58%
Valahogy azt képzelem, hogy a családi kategóriában irigy, megkeseredett háziasszonyok, akik egész nap otthon ülnek és átkozódnak a megváltoztathatatlannak vélt sorsukon, pontoznak le. Ott ül a sivár nyomorában és nagyon boldog, hogy benyomhat valakinek egy mínuszt a válaszára. Valószínűleg nem is érti a kérdést, meg a választ sem. Ismertem ilyen vidéki öreg néniket, ültek a TV előtt és nem értettek semmit a szóból, csak néha indulatosan felkiáltottak hogy hazudik ez! Meg hülye ez! A rokonságomban is volt ilyen...
2014. márc. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!