Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mit gondoltok arról...

Férfiak, mit gondoltok arról az élettársról aki nyaggat a házasodással?

Figyelt kérdés
Mi a javaslat egy ilyen nönek.Jöhet kritika is.
2010. febr. 2. 16:54
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Lassan képbe vagyunk!
2010. febr. 2. 18:01
 22/29 anonim ***** válasza:
74%
Ezeknek a nyaggatos noknek ajanlom a `Nem kellesz elegge` cimu filmet!
2010. febr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Mi a javaslat egy ilyen nönek.jöhet kritika is.
2010. febr. 2. 18:15
 24/29 anonim ***** válasza:
74%
Az én feleségem is állandóan ezzel nyaggatott. Mindig csak az esküvő,na meg a gyerektéma. Már minden hajszálam égnek állt tőle. utáltam, ha szóba került. Nekem nem fontos a papír, én anélkül is jól elvoltam vele. Ráadásul ez már a második házasságom, volt csinnadrattából elég az előzőnél. Majd jött a sírás-rívás, könnyek, hiszti, minden játszott. Aztán kerek-perec lezártam a témát. Lassan elfogadta, hogy nem lesz esküvő, és gyereket sem akarok. Beletörődött, mert szeret. :-) Később, ha szóba került, már nem görcsölt rajta. És ekkor váratlanul megkértem a kezét, még én is meglepődtem rajta. Pedig nem változott semmi kettőnk között. Egész egyszerűen úgy gondoltam, hogy ha ez ilyen fontos neki, ám legyen. Nem dől össze a világ. Ennek már majdnem 4 éve. S most tervezzük a babát...
2010. febr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Ez egy szép példa: a Türelem,rózsát terem-re.
2010. febr. 2. 18:32
 26/29 anonim ***** válasza:
81%
Nem értem a kortársaimat. Lehet hogy hímek, de nem férfiak. Egy férfi legyen megbízható, legyen biztos támasz a nő számára. Én úgy lettem nevelve, olyan lánnyal ne járjak, akit nem vennék feleségül. Nem volt kérdés, hogy a lányt akit választottam, feleségül vegyem. Nem volt kérdés soha, hogy hűséges vagyok hozzá, hogy ő az egyetlen. Ismerek össze vissza kefélő pasikat, nem nézem őket semmibe, és még csak nem is boldogok. Az elmegyógyintézetekben a legnagyobb gondot az okozza, hogy az ápoltak ne essenek teherbe. Ez annyit jelent: dugni minden hülye tud. A férfi nem ettől lesz férfi.
2010. febr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
50%

Nekem csak az az unfair, amikor van egy pasi, aki mondjuk házasságellenes, nem hisz benne, soha nem akar nősülni, és ezt valamikor az 5. év tájékán közli a lánnyal. Az elején meg kellene beszélni, hogy nézd, én nem foglak elvenni, ezért meg ezért, és ennek tudatában döntsd el, hogy így is kellek-e neked. Aztán perszer ez később megváltozhat. Láttam én már házasságellenes pasit 250 fős hajcihővel nősülni, mert annyire szerelmes lett. De szerintem ezt az elején meg kell beszélni.

Nyaggatni meg senkit nem érdemes, mert speciel én, mint nő, nagyon utálnám, ha úgy kellene visszagondolnom a lánykérésemre, hogy tessék, ezt is kierőszakoltam. Persze ismerek nőket, akiket ez nem zavar, a lényeg, hogy elvegyék. Hát én személy szerint egyszer sem nyösztettem ezért a férjem. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem vártam, de hagytam, hogy ő is megérjen a dologra. Én igenis akartam esküvőt, akartam szép ruhában a családdal, barátokkal bulizni. De ezt soha nem is tagadtam. Már a 2. randin beszéltünk erről, és mondtam, hogy csak olyan pasival jövök össze, aki egyszer hajlandó elvenni. Ha tíz év múlva, akkor tíz év múlva. És hát sok kifogása neki sem volt, mert elvett!:)

2010. febr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
50%

aki nagyon akar, az úgyis nősül. aki meg nem, azt hatökrös szekérrel sem lehet vinni...


nő vagyok, de a pofámról leégne a bőr, ha akár csak a fejemben megfordulna ilyesmi.

nekem nem az jelenti a tiszteletet, ha aláír egy vacak papírt, hogy akkor mostantól élete végéig szeretni fog, hanem az, ha megígéri, és papírok nélkül be is tartja...

2010. febr. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
50%

19:31-nek:


Miért kéne ezt elmondani? És miért kéne házasodni? Nem kell mert abból csak perek lesznek a végén. Házasság nuku. Papír nélkül is lehet szeretni vkit.

2010. febr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!