Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik lánynév a szebb a...

Melyik lánynév a szebb a Vanília vagy a Fahéj?

Figyelt kérdés

Jó tudom, hogy mindkét név furán hangzik de szép nevek.

Szerintem a Fahéj jobb. Szerintetek?



2013. júl. 7. 14:19
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
88%

Legyen kompót, mert abban mindkettő van!


Csak nem kolompár fahéj lesz a kisded?

2013. júl. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem is a Fahéj a szebb,bár nekem a Vanília is tetszik..De a Málna a favorit!<3
2013. júl. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:
Miért is lenne Kolompár a vezetékneve?Szerintem szép nevek ezért kérdeztem,hogy melyik a szebb,ha téged ez zavar,akkor te ne ezt add a gyerekednek!;)
2013. júl. 7. 14:32
 4/55 anonim ***** válasza:
87%
Nem rosszak, bár szerintem a Kapor vagy a Szerecsendió még jobb lenne.
2013. júl. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
83%

Hát nem azért de sajnálom aki ilyen nevet kap és egyből arra gondolok milyen hülye szülei lehetnek.. szétfogják cikizni ezért az iskolába..


Legyen szerintem Majonéz!

2013. júl. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 sippara ***** válasza:
68%
Juhúúú, nevezzük el ízek után a gyerekünket! A következő mi lesz, Pirospaprika? Netán Szerecsendió? Az ilyenek miatt kéne a gyermekvállalást legalább valami alapvető teszthez kötni... Remélem, még gyerek vagy, akkor persze aranyos, hogy így akarod hívni a gyerekeid... Ha viszont nem, akkor inkább változtass nevet, a saját életedet b*** el a hülyeségeddel, ne egy ártatlan gyermekét.
2013. júl. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 Salamon Bálint ***** válasza:
91%
A Hurkalé vagy a Körömpacal szebb.
2013. júl. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
84%
A Vanília nem is anyakönyvezhető. Csak Vanilla van. Amúgy én egyiket sem adnám. Vanília és Fahéj nevű MACSKÁT is ismerek, nekik mondjuk jól áll...
2013. júl. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
65%

Mert a c típusú alfajnál a legelterjedtebb az ésszerűtlen giccsnév-választás - abból gondoltam.


#4: A szerecsendióra én is gondoltam, de nem akartam már neki ötleteket adni. :)

Van az a vicc:

- Kisfiú, miért sírsz?

- Mert anyukám elküldött a boltba kolbászért, és már nem tudom, hogy mit is mondott, hogy: "Csaba hozzál gyulait!" vagy "Gyula hozzál csabait!"

- Miért, hogy hívnak?

- Pistikééééének!!!


Szal ezt a gyereket se küldeném majd el boltba...

2013. júl. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
82%
A Vínília szebb, de nem adnám a gyerekemnek, hogy ne csúfolják miatta, vagy esetleg hogy neki ne tetsszen később.
2013. júl. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!