Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt a távoli...

Miért hiszik azt a távoli rokonok, ismerősök hogyha valakinek gazdag a párja a pénzéért szereti?

Figyelt kérdés
Annyira elképesztő hogy néhány ember mennyire felülelesen gondolkozik. Miért gondolják azt hogy aki gazdag azt nem lehet szeretni?
2014. dec. 24. 12:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Ez engem is kiakaszt. Én is megkaptam már ezt, mert a férjemnek van egy lakása meg egy autója. Mindkettőt örökölte, ő amúgy nem gazdag, én többet keresek. Mégis visszhallottam már, hogy biztos a pénzéért mentem hozzá.. WTF????
2014. dec. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Szerencsések vagytok.Talán azért gondolják,mert a gazdag pasik, jobban megengedhetik maguknak, hogy mindenfajta nõvel összejöjjenek és véleményem szerint nem rólad kellene mondani,hogy nem szereted,hanem inkább a pasira.
2014. dec. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Egyszerű a válasz: az emberek irigyek.
2014. dec. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
Tényleg, miért is?
2014. dec. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Mert valószínűleg nem boldogok a saját életükben, és tesznek annak érdekében, hogy másnak se legyen nagyon jó.
2014. dec. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Én is megkaptam már ezt. A páromnak vettek lakást a szülei,autót örökölte (15 éves Ford..). És a párom orvos, vagyis még csak lesz szakorvos, még vannak vizsgái,rezidens. Sokan nem tudják,hogy ő is csak közalkalmazott, valamivel jobban keres nálam,de nem sokkal. Paraszolvenciát meg nem vesz el,bármilyen hihetetlen, pont azért,mert nem vagyunk rászorulva és amúgy is cikinek érezné. Ergo a szülei gazdagok, de mi magunkat tartjuk fenn ketten. Erre mikor meséltem róla egyik kolléganőmnek megkérdezte: és,legalább szereted? Hát,először nem is akartam érteni,mire gondol..
2014. dec. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Sajnos az emberek irigyek, valószínű nekik az sem adatott meg, hogy egy szegénnyel összejöjjenek. Piszkálódni akarnak csak, hogy ha már ők sem boldogok akkor ti se legyetek azok.
2014. dec. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%
Na jól van nem kell játszani a hülyét...jó pár ilyet ismerek, ahol a pénz miatt vannak a férfival a nők.
2014. dec. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk nem csak a távoli rokonok hiszik ezt. Barátom és köztem 18 év korkülönbség van. Ő 38 éves, én 20. Két bátyám van, egyikük 33 éves, a másikuk 40. A barátom a 33 évesnél is fiatalabbnak néz ki, mázlista, egy tizest simán letagadhat. Többdiplomás, rendkívül okos, művelt, nagyon jó szakmája és munkája van, jól keres, van háza, autója, nem panaszkodhat. Testvéreim közül egyiknek sincs diplomája, jó munkája, jó fizetése. Nyilván eszi őket a fene, baromi irigyek. Még össze sem költöztünk amúgy, én albérletben élek egy barátnőmmel, egyetemista vagyok. Rám is irigyek, mert nekem lesz diplomám és valószínűleg már a kezdő fizetésem is több lesz, mint amit most ők keresnek. A lehetőség előttük is ott volt, mindkettőt taníttatni akarták, de őket nem érdekelte a továbbtanulás. Pedig akkor még anyagilag is jobban bírták volna a szüleim, az én tanulmányom diákhitelből van finanszírozva, de testvéreimtől csak annyit hallok, hogy nekem a seggem alá lett rakva minden, ráadásul két oldalról is, hisz a párom is "tele van", "így könnyű". Szóval burkoltan bár, de én is megkaptam azt, hogy kizárt dolog, hogy szeressem a barátom, mert mit szeretek én egy vénemberen (de a 40 éves bátyám fess fiatal úr, ugye...). Sajnos ez egyértelműen az irigység, nem tehetsz mást, csak edzed magad, hogy leperegjenek rólad a rosszndulatú megjegyzések.
2014. dec. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%
Nalunk forditott a helyzet. Nekem a szuleim jomoduak ennek ellenere semmit nem raktak a seggem ala se kocsit se lakast .a parommal ugyanannyit keresunk.Szoval fogalmam nincs mibol gondoljak hogy a penzemert van velem,tekintve hogy kb semmim nincs.A szuleimnek van,nem nekem. En csak rohogok ezen, aki az anyagiak miatt akarna osszejonni velem az nagyot koppanna :D
2014. dec. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!