Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden gazdag férj csalja a...

Minden gazdag férj csalja a feleségét? Ti hogyan látjátok ezeket a dolgokat?

Figyelt kérdés
Nagyon sok ismerősünk,szomszédunk is akad,akik gazdagok,luxus ház,autó,nyaralás Bora Borán,Kuba,stb.. de ez mögött egy boldogtalan házasság áll,a férj folyton úton van,csalja a feleségét ahogy csak tudja,a feleség tűr,neki is van több szeretője,és így élnek.Ebben mi a jó?Kereszt szüleim nemrég váltak el,ők is mindenben full luxus,a párok pedig agyon csalták egymást!Az összes férj jóképű,macsó,gondolom ez is közrejátszhat a megcsalásban..
2014. nov. 24. 19:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem minden gazdag férj csalja a feleségét. Gondolom a feleség nem buta hogy otthagyja a lóvét a szeretőnek inkább les***** a férjét.
2014. nov. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Lényeget lehagytam!2 éve élek párkapcsolatban,az én párom nem egy jóképű macsó,rengeteget dolgozik,gazdag,de nincs flanc!Minden 2. ember azzal jön,hogy találhatok én szebbet is!Olyat aki megfog csalni,mert macsó ,és vonzza a nőket? Vagy lehet én látom rosszul a dolgokat,nem tudom :/
2014. nov. 24. 19:45
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
:D Ha annyira meg akar csalni, ott vannak a prostik.
2014. nov. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Milyen ciki már, hogy azért vagy valakivel együtt, mert tudod, hogy ő nem azért nem csal meg, mert szeret, hanem mert nem képes rá.
2014. nov. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ. Én ismerek olyan családot ahol nő és férfi is kiteszi a lelkét és éjjel-nappal dolgozik, ők jó párkapcsolatban élnek. Ahol a pasi dolgozik a nő meg otthon unatkozik, ott miért kell meglepődni? A férfi "úton" van, majd ki tudja mit csinál, ezzel egy időben a nő is......
2014. nov. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem, nem mindegyik. Az en ferjem is nagyon jol all, de nala nagyobb skotot nem is ismerek. Tehat egyreszt nagyon sporolos (csak rajtam es a gyerekeken nem sporol), masreszt nem erdeklik mas nok. Pont a napokban vetettem fel a temat, mert olvastam itt GYK - n ilyenekrol es mondhatom, meg "rendesebb" mint en. Pedig aztan a megcsalast elitelem, undoritonak tartom es nalunk nem divat. Konkretan arra kerdeztem ra, hogy elfogadhatonak tartja - e a megcsalast akkor, ha az egyik fel egyszeruen nem tud szabadulni a masiktol, pedig szeretne es ezt kozolte is a hazastarsaval? En azt mondtam hogy ilyen helyzetben azert nem itelnem el teljesen az illetot, o viszont gazdag (!) ferfi (!) letere MEG IGY SEM (!) tartja elfogadhatonak a legkevesbe sem. Raadasul o nagyon hatarozott ember, nem egy papucs. Ilyen teren nagyon regimodi es az evek soran mar sokszor bizonyitotta is hogy neki EGY no fer el az eleteben. Tehat nem, nem gondolom hogy mindenki egyforma. Vannak szemet nok es ferfiak es ugyanigy rendesek is. Nem minden gazdag ferfi szorja a penzt es falja a noket.
2014. nov. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Hát én elég sok kifejezetten nem jóképű gazdag pasit ismerek, aki bizony szép, s fiatal nőkkel (többnyire hosszabb távú kapcsolat 1-1 szerető, pl. 2-5 év) tart fent viszonyt.
2014. nov. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

Biztos van olyan férfi, aki nagyon szereti a feleségét/családját és nem lép félre anyagihelyzettől független.

Viszont pont ma gondolkoztam el hasonló dologról. A rendőrségen vagyok gyakorlaton már 3 hónapja és azt vettem észre, hogy szinte az összes rendőr megcsalja a barátnőjét/feleségét. A 3 hónap alatt 13 rendőrből 11-ről tudom biztosan, hogy félrelép (nem tapasztalat, csak nem csinálnak belőle nagy titkot). A rendőrnők közt is akad, aki elárulta, hogy sűrűn csereli az alvótársát, pedig menyasszony.

Ezzel nem akartam senkit megbántani, csak megdöbbent, hogy egy munkahelyen ennyi csaló ember van. De persze biztos, hogy nem minden rendőr/rendőrnő ilyen.

2014. nov. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
47%

Utolsó!


Csak nem az erkölcsrendészeten vagy??

:)

2014. nov. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%

Off: a rendőrökre jellemző, az egyenruhával könnyű szexet szerezni, szinte tapadnak rád a jelentkezők. :D A dolog másik oldala viszont szerintem az, hogy a megcsalás nem anyagi helyzettől, munkahelytől függ, hanem attól, hogy ki milyen ember. Sajnos a többség hűtlen, de ki lehet azért szúrni, hogy ki nem az.

A munkámból kifolyólag rengeteget utazom, van, hogy havonta csak egyszer vagyok együtt a barátnőmmel, ennek ellenére tudom, hogy nem csal meg és én sem csaló meg őt. Azt is tudom, hogy nem a pénzem miatt van velem. Első ránézésre sokan gondolják ezt, mert nagyon vonzó nő, de megvan mindene, saját magát tartja el, a kapcsolatunk nagyon jó, úgyhogy van mindenféle. :)

2014. nov. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!