Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is van aki nem ünnepli a...

Más is van aki nem ünnepli a karácsonyt?

Figyelt kérdés

A Mi csalàdunk nem ünnepli a karàcsonyt de azért a 24.-25. a csalàddal töltöttük.

De ez a mai nap a 26. teljesen unalmas nem tudok mit kezdeni magammal.


Valami tipp hogy hogy ne unjam halàlra magam?



2014. dec. 26. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:

én pl :)


menj moziba, szinházba, sétálj egyet, rendelj kaját és nézz mellé valami filmet

2014. dec. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Ajánlom az oldalon a Szerelem, szex topikot vagy az ezotériát. Betegre röhögöm magam rajtuk. Igaz, karácsonyi hangulat nem lesz tőle, de segít elütni az időt.


Vagy ha van otthon valami alapanyag keress valami süteményreceptet és süss. Az jó lesz holnapra is, és telik vele az idő :)

2014. dec. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Nem valószínű, hogy a legtöbb ember a közös kajáláson és ajándékozáson kívül kifejezetten ünnepelné a 24-25-26.-át.
2014. dec. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

a karácsony nem az ajándékozásról és a betegre zabálásról szól. hanem a család szentségéről, és hogy emlékezzünk arra, hogy a család az első és az egyetlen biztos pont az életünkbe :)

Ez így van jól. Hogy ti nem csaptatok világraszóló lakodalmat karácsonykor, azzal nincs baj. Csak a szívetek legyen a helyén. :) Boldog Karácsonyt!


Én mikor ünnepek vannak és én a négy fal közé szorulok akkor befejezem a befejezetlen dolgaimat illetve elolvasok egy érdekes könyvet :)

2014. dec. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Olvassál ba+ ! miért nem vagy képes értelmesen eltölteni a szabadidődet?
2014. dec. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi ünnepeljük, de csak 24-én.

Szóval tegnap meg ma csak pihenünk, élvezzük a szabadságot. De ez már nem ünneplés.

Számomra mindig a 24-e volt a csoda. :)

2014. dec. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mi ma egész nap döglöttünk, filmet nézünk, sütit eszünk és játszunk. Vannak egész jó multiplayer játékok gépre is, androidra is, mi spec társasozunk, de ettől sem zárkózom el. Szóval ja, vannak, akik nem nyáladzzák össze a rokonok asztalát ilyenkor :)
2014. dec. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!