Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesanyám nemsokára az 50....

Édesanyám nemsokára az 50. születésnapját ünnepli. Milyen ajándékkal lepjük meg őt ebből az alkalomból?

Figyelt kérdés
Szeretnék kérni ötleteket, amivel örömet okozhatnánk neki ebből az alkalomból. Köszönöm! :)
2012. márc. 18. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
a csaladdal menjetek etterembe es 50 szal rozsat egy csokorba
2012. márc. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Küldjétek el pihenni egy hétvégére valamelyik welness szállodába.
2012. márc. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Vagy ha van sok fényképetek, akkor csinálhatnátok Neki egy olyan albumot, amiben benne van egyik gyerek születése, másiké, egyik gyerek ballagása, másiké, szóval tematikusan, mindenkiről:) (nem csak a gyerekekről) Vagy ugyan így sok képet beszkennelni és esetleg kivetíteni Neki. Ismerőm nagymamája szülinapjára csinált ilyet és ott a sok idős ember nagyon meghatódott, vagy éppen nevetett a régi képeken :) (50 év még nem olyan idős, de biztos neki is tetszene)


De ha nem ilyeneket gondolkozol, akkor egy utazás, kettesben, agy ha belefér a keretbe, akkor az egész családdal. Esetleg masszázsbérlet, vagy ilyesmi, bár az talán egy kisebb alkalomra lenne jó.


Vagy ha nagy a család, akkor meg lehetne szervezni, hogy megbeszélitek, hogy megünneplitek a legszűkebb körben, aztán meglepődik, hogy az egész rokonság ott lesz. Bár nem tudom hogy szereti-e a meglepetéseket:D


Hirtelen ennyi jutott eszembe:)

2012. márc. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Mi étterembe mentünk és kapott tőlünk egy méregdrága órát. Esetleg ti is vehettek vmilyen ékszert, olyat, amit nem kap meg mindennap. Vagy esetleg valamilyen jobb minőségű parfümöt. De meglephetitek egy utazással is :)
2012. márc. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
mi vettünk anyósomnak egy digitális képkeretet, egy pendrive-ot, és feltöltöttünk rá rengeteg fényképet neki :) unokákról, családról :) sírt a meghatottságtól :) plusz felutaztunk Budapestről hozzá, ez neki már ajándék volt (mármint a fia) :D Szerintem egy étterem is jó ötlet lehet, vagy valóban egy kis pihenés :) ha szereti az ékszereket, akkor egy nyaklánc medállal, amiben a fényképetek van :)
2012. márc. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szeretem az ilyet, írok egy választ, erre lepontozzák. Konkrétan 0%. Köszönöm!
2012. márc. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
árujátok már el, hogy akinek nem jó semmi, mert ugye lepontoz, annak milyen tippje van?
2012. márc. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
Egyetértek az utolsó 2 hozzászólóval. Így adjon az ember tanácsot, hogy utána lepontozzák. Ebben a világban, már úgy látszik a jó szándékú emberbe is belerúgnak.
2012. márc. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én, mint kérdező senkit nem pontoztam le, nem látom értelmét ezeknek az üzeneteknek.
2012. márc. 20. 02:31
 10/10 anonim ***** válasza:
nemtudom
2012. dec. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!