Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális a barátnő...

Szerintetek normális a barátnőm? Vagy ez már valami betegség?

Figyelt kérdés

Barátnőm 22 éves, szüleivel lakik. dolgozik és elég jól keres, kb netto 230-240 ... haza nem ad, mondjuk megértem mert a szulei is jol keresnek. otthon eszik, otthon fogyaszt mindent. ő soha egy fillért nem költ SEMMIRE de tényleg semmire. mondtam neki h menjünk el szilveszterkor sétahajokázni ami kb. 2e ft. azt mondta neki nincs erre pénze... de gyakorlatilag mindenre ez a válasza. még egy péksüteményt sem vesz soha, azt is otthonrol viszi


vélemény?


2014. dec. 26. 18:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Lehet gyüjt valami drága dologra,lehet lakásra vagy ilyesmi.
2014. dec. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom saját lakásra költ, amit jól is tesz, viszont a szüleit szerintem kihasználja. És téged is, hisz gondolom mindent te fizetsz...
2014. dec. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 acelsziv ***** válasza:
72%
sóher ribi... Ez már beteges sóherség
2014. dec. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Menekülj, amíg nem késő!
2014. dec. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
sóherség de keményen, soha nem fog a jövőben se semmit fizetni, a szüleit kihasználja ahogy téged is. személyes tapasztalat. ha meg neki kell venni valamit játsza majd a hattyú halálát
2014. dec. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%

gondolom gyűjt valamire,bizonyára saját lakásra, és jól is teszi. manapság nagyon sokan elfeledkeznek arról, hogy önállósodni kellene és hajlamosak a szülőkön élősködni 40 éves korukig, a saját pénzüket pedig elszórják hülyeségekre.

a barátnőd nem beteg csak képes előre gondolkodni.

2014. dec. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%
már miért használná ki a kérdezőt? pont azt írja, hogy a sétahajókázást a barátnő fizetné. emberek, nem tudtok olvasni??
2014. dec. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az apja nem hord ilyen vörös-kockás szoknyát?
2014. dec. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a 2000 Ft. egy sétahajókázásra.Ennyibõl nem fog venni lakást.
2014. dec. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Még ha lakásra is gyűjtene, akkor sem normális, hogy soha semmit nem vesz magának. Hogy még egy péksütire is sajnálja a pénzt....ez már beteges spórolás. Oké, hogy nem kell szórni a pénzt, de ez már a másik véglet. Én menekülnék tőle.
2014. dec. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!