Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Merjek lépni? Tudom, hogy ez...

Merjek lépni? Tudom, hogy ez nem a szerelem témakör, de ennek a kategóriának az olvasói/válaszolói mindig komolyabban és kompetens módon szólnak hozzá a témához, ezért ide írtam.

Figyelt kérdés

Naszóval: tegnap este nagy unalmamban elhatároztam, hogy teszek az egyedüllét ellen, és regisztráltam egy társkereső oldalon.

Mivel fényképet nem töltöttem fel, tudom, hogy kisebb az esélyem, ezért is gondoltam, hogy nem kellene várni a sültgalambra. Tudom, hogy jó lenne fénykép, de nem tudom, ebben olyan gátlásos vagyok.

Szóval megtetszett egy pasi profilja. Ezen az oldalon nincs virtuális puszi, stb, tetszésnyilvánítás, hogy fel tudnám hívni magamra a figyelmet.Csak levelet tudok neki írni.

Tudom, hogy hülye vagyok, egy laza csaj már azóta sms-ezne vele, de fogalmam sincs, hogy egyrészt mi legyen az a kevés, amit írjak, ami nem ciki, nem rámenős, de ami azért nem csak annyi, hogy tetszik a profilod...

Lányok, egyáltalán: ciki ilyen szituban kezdeményezni vagy sem?

Várjak pár napot, hátha észrevesz az újonnan regisztráltak között, vagy vágjak a dolgok közepébe, és írjak neki még ma?

Tök új vagyok ebben a virtuális ismerkedésben...

Minden hozzászólást előre is köszönök:)


2010. febr. 4. 12:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%
Írj neki! Mit veszíthetsz vele? De képet biztos szeretne látni rólad mielőtt randiznátok!
2010. febr. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
51%

szia!


Ebben a "virtuális ismerkedésben" pont az a szép, hogy nincsenek korlátok. Ennek a pozitív oldala, h lány is szólíthat meg pasit Mit írj neki? pl. "nagyon tetszik a bemutatkozásod, levelezünk?" És innen mennek a dolgok maguktól. Viszont egyre figyelni kell. Ezeken a társkeri oldalakon messzemenőleg igaz a "nem mind arany, ami..." mondás. Volt szerencsém nekem is belefutni 1-2 olyan számomra szimpi sráccal, akikről a talin derült ki h vagy komolytalanok, vagy az egy 5 évvel ezelőtti kép, ami fentvan róla és mostmár 30kg-mal nehezebb. Ez nem elrettentés, mert vannak "gyöngyszemek", de esetleg az első 2-3 "csalódás" ne tántorítson el azért!:)

2010. febr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
51%

Én egy ilyen oldalon találtam meg a párom.Kép egyikőnknél sem volt fent:))

Második babánkat várjuk:)

Sok sikert!

Írj neki:)

2010. febr. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
51%
ja igen, és visszafelé is pont ezért lenne jó, ha Te is teszel fel képet.Pici smink, jó frizura- és minden oké. Nem kell azoknak a csajoknak se hinni, akik bombázónak írják le magukat vagy kiteszik a dekoltázst.
2010. febr. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
42%
Szia! Én anno társkereső oldalon ismertem meg a férjemet. Nem volt fenn képem...és még is én írtam neki! Valami ilyet írtam: " Szia! Olvastam a bemutatkozásodat, szimpatikusnak találom. Szeretnélek megismerni, ha te is engem, írj! Ennyi volt csak. Szerintem nem volt rámenős. Írt...és azóta nagyon boldogok vagyunk, a közös gyermekünk 9 hónapos.
2010. febr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
51%

Szia!

Szerintem nyugodtan tehetnél fel fotót, így ha írsz neki, legalább jobban tud reagálni a leveledre. Lehet, hogy te is bejössz neki, ha mégsem, akkor hamarabb kiderül. Amúgy szerintem azt írd ami jön, amit gondolsz, az őszinteség jó dolog. Amúgy én is tervezem, h regisztrálok, megírod te hol regisztráltál?

Sok sikert, remélem sok pozitív visszajelzésed lesz!

34/L

2010. febr. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Jaj, de arik vagytok, tudtam én, hogy ide kell írni:))))

Egyébként a fényképpel nem az a gondom, hogy csúnya vagyok, meg privátba szívesen átküldök képet, csak így fent lenni... :(

Egyébként nem az a húmekkorakocsi mellett pózoló fazon, ilyeneket nem is veszek komolyan. Ez kb. az a kategória, mikor a nő kirakja a cickót.

Akkor megpróbálom, még ma.

Köszi!

Még jöhetnek kommentek.

2010. febr. 4. 13:02
 8/21 anonim ***** válasza:
51%
Drukkolok,sok sikert!
2010. febr. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

12.54!

Én is 34 éves vagyok, és vicces, de a %-om is 89!(jelenleg)

Én a "randihelyen" regiztem (elég jó, már chat-eltem is egy pasival, nagyon kedves volt, meg üzentek, meg virtuális puszi meg minden, csak nem érzem azt a "valamit", mint ennél a pasinál, aki még nem reagált)

Szóval rajta, ha Te bátrabb vagy, és fényképpel is mered, szerintem még népszerűbb leszel:)))

A másik, egy vallásos társkereső, itt van a "pasim", ez jóval egyszerűbb, itt még nem kaptam semmi visszajelzést, valami ilyesmi neve van, hogy keresztény társkereső.

2010. febr. 4. 13:12
 10/21 anonim ***** válasza:
51%
egyébként azt is lehet hogy nem teszel fel képet, viszont amikor rákérdez a pasi; leírod neki, hogy nagyon szívesen átküldöd pl emailcímre. Viszont akkor benne van a pakliban , hogy visszaír hogy köszöni, vagy nem is reagál rá semmit. (ilyen is van, sajna...)
2010. febr. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!