Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tudom, hülye kérdés, csak azért teszem fel, mert biztosan vannak nálam tapasztaltabbak a témában kapcsolódóan. (Szerelem témakör)

Figyelt kérdés

Az van, hogy a nyáron összejöttem egy lánnyal (nem is akármilyennel), és gyorsan fellángolt köztünk a dolog, gyakorlatilag minden nap együtt voltunk. Azt is hozzá kell tennem, hogy nekem ő az első is a szexuális kapcsolatok terén.

Amióta viszont elkezdődött a suli, picit úgy érzem, részemről lelanyhult ez a nagy szerelem, és nem tudom, mit tegyek, normális-e ez. Korábban csak viszonzatlan érzéseim voltak más lányok iránt, ez az első eset, hogy a családomon kívül is ennyire szeretnek, megbíznak és bizonyos fokig tisztelnek. A lány részéről ez a szint olyan magasan van (van, hogy arról beszél, hogy képes lenne mellettem megöregedni), hogy félek, ezt nem tudom teljesíteni, nyomasztó, szorongó érzéseim vannak. Korábban pedig a korai magömlésem miatt volt egyfajta "megfelelés-kényszerem", de szerencsére ez már a múlté.

Annak valamilyen téren örülök, hogy nincs az a vakító, rózsaszínben-látom-a-világot effekt, mert attól talán megüthetném a bokámat, de úgy érzem, hogy szeretem, jó vele együtt lenni, tisztelem, egyaránt tudok vele komoly és vicces dolgokról is beszélni. És végül, de nem utolsósorban: az ágyban is szuper vele. Talán én vagyok ilyen don-juanos beütésű, hogy ahogy nem 100%-os minden, már baj van, pedig ez biztos hogy nincs így, csak tapasztalatlan vagyok.

Emellett idén érettségizek, és későn érő típusként nemrégiben jöttem rá, hogy tényleg kezdeni kell magammal valamit a tanulás terén is, ha elakarom érni a céljaimat. Emiatt is úgy érzem, stresszesebb vagyok, az előző két évben például gyakorlatilag lószart nem csináltam. Átragadhat ez a stressz a párkapcsolatomra, tehát az iskolában szerzett stresszt tudatalatt "vetíthetem" a páromra?


2010. okt. 13. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Bepánikoltál egy kicsit. Elkezdett olyanokról beszélni h melletted szeretne megöregedni stb. te meg bepánikoltál mert olyan felelősséget pakol rád amire te még k*rvára nem vagy felkészülve.

Fiúknál ez normális dolog, sok mindenkivel van így első komoly kapcsolatban :P Ált. szakítással végződik, de ha meg tudod ezt beszélni vele akk sztem el lehet kerülni.


17/F

2010. okt. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
max anyiban,hogy kevesebbet tudtok találkozni..de ha van barátnőd,ez még nem ok arra,hogy szarul tejesítessz az iskolában.Barátnők jönnek mennek,de ha nem tanulsz nem két hétig fogsz állni a betonkeverő mellett.Igaz,hogy most hosszútávúnak érzed,de semmi sem tart örökké.Ha sokat kell tanulnod a barátnőd meg fogja érteni.Lesz munkád,neki is lesz,a munkaidő valószínű h nem délután 2kor fog végetérni.
2010. okt. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Moszuke ***** válasza:

stressz az érettségi miatt?.. azt hogy?

én egy napot, törit tanultam érettségire, sok sráchoz hasonlóan..

és bizony láss csodát mind átmentünk rajta. csak a magyarom lett 22%os a többi 3-4es.. magyar is csak azért mert a 4.ik év végén értünk el a 10.ikes könyv feléig:):)


ez miatt tök fölös paráznod.. de te tudod persze különbség van az emberek között.. nekem bőven elég volt ha odafigyeltem az órán egy kicsit és rám ragadt a lényeg minden tantárgyból...ami érdekelt az meg főleg..


neked lehet, hogy magolnod kell napi 6-10órát:) akkor valóban stresszes lehetsz.. és a stressz elkísér téged mindenhova. a párkapcsolatba is, otthonra is...


szerintem ha jól érzed magad a csajjal (számomra a közös hang, duma téren fontos) akkor nincs baj, csak bolhából csinálsz elefántot..

2010. okt. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

figyelj.. a kapcsolatokban a rózsaszínköd effekt nem tart örökké, a "nagy okosok" azt mondják, hogy ez kb fél év..

nade nem ez a lényeg, hanem az, hogy attól, mert most nem érzed azt a hatalmas szerelmet iránta, az nem jelenti azt, hogy nem vagy belé szerelmes, és megszokásról sem beszélhetünk, hisz nem vagytok együtt olyan régóta..

a tanulás, meg az iskolai stressz pedig nagyon is kihat a párkapcsolatodra, hisz a napod nagy részét elveszi, meg az érettségi is ott van..

nem kell semmit sem tenned, egyszerűen csak örülnöd kell, hogy egy ilyen lánnyal összejöttél :)

ne aggódj, nincs semmi gond nálatok, legalábbis az írásodból erre következtettem :)

2010. okt. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! :-)

Igazság szerint nem tudok egyetlen negatív dolgot sem mondani, ami történik a hétvégéken. Sajnos - nem sajnos, mivel ő is hasonlóan ambíciózus, mint én, hétköznap abszolút nem tudunk találkozni. De azt vettem észre, hogy rajtam abszolút látszódik a jegyeimen, hogy vele járunk, van, hogy együtt tanulunk. Én látom a kezében a könyvet, és akkor nekem is van egyfajta szolidaritási, együttérzési szándék, hogy akkor már én is tanulok. Lehet, hülyén hangzik, de ez így van, és én ennek örülök. Csak nyilván nem szoronganom kellene, bár az érettségi, meg a szalagavatós káosz miatt sajna át-átszivárog a stressz amoda is. Néha bizony jól esne egy-két nap egyedül, én meg úgy lehet emiatt már attól félek, hogy vége, nem szeretem már... pedig még szerintem is ez hülyeség. Na mindegy, csak legyen már vége nyár! :)

2010. okt. 13. 16:46
 6/8 A kérdező kommentje:
A tanulásos stressz meg annak köszönhető szvsz, hogy az elmúlt két évben abszolút semmit nem csináltam. A képességeimhez képest sok maradt a bizonyítványban - pontszerző év ide vagy oda. Megszoktam a jólétet, hogy egész hétvégén csak kockultam,meg meccset néztem ,meg futamot, mindig csak a jövő hétre halogattam a tanulást, aztán csak arra mentem, hogy ne bukjak meg, meg hogy valami még-elviselhető bizonyítványt szerezzek. A jövőbe abszolút beleszartam, most viszont meg pánikolok - és sajna minden téren. Akkoriban persze hogy jó volt, most meg...
2010. okt. 13. 16:49
 7/8 A kérdező kommentje:
Én csak a mostani stressztől szeretnék elszakadni (már ha lehet így érettségi meg a felvételi előtt), és a tanulási problémákat nem rávetíteni a barátnőmre, mert ő semmit nem tehet erről... de arra fel vagyok készülve, hogy júniusig ez így lesz, csak nehogy ez rámenjen a kapcsolatomra, vagy az egészségemre. Stressz ide vagy oda, szeretném már végre örömmel és nem szorongással várni, hogy megérkezzen hozzánk, és hogy ellegyünk. Mindenféle téren! :)
2010. okt. 13. 17:03
 8/8 anonim ***** válasza:
moszuke akkor a 22%-os magyar érettségiddel mehetsz lapátolni vagy kamiont vezetni
2010. okt. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!