Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A politika vagy a szerelem,...

A politika vagy a szerelem, szex témakör primitívebb itt a gyakorin?

Figyelt kérdés

Szerinted?

Miért?


2010. ápr. 10. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindkettő a maga módján elég primitív.

A politikát ritkábban nézem, mivel külföldi magyar vagyok, s gyakran csak felháborodok azon amit olvasok.

A szex kategóriát meg azért olvasom, mert oltári nagy marhaságok szoktak lenni, a kommentelők nagy része meg elég jól beletrafál néha az ironikus válasz menetébe:P

Szerintem a szex kategória primitívebb a kis kamaszok kérdései beszólásaik miatt, az elég szánalomra méltó. A politika rovat meg azok miatt primitív akik szidják egymást, a határon túli magyarokat és közben a maguk szemében nem látják a gerendát...

2010. ápr. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

A szex rovatba írók tudatlansága jobban megbocsátható - inkább így fogalmaznék. De mindkettő primitív :))

A politikához hozzászólók átlag életkora kb. 16 év és szörnyű olvasni, hogy a felnövekvő nemzedék milyen baromságokat szeretne ebben az országban megvalósítani.

2010. ápr. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A Szerelem, szex kategória primitívebb, ott néha felfordul a gyomrom azon amit látok már magán a főoldalon, nem beszélve arról, hogy mi mindent látnék, ha esetleg olvasnám a kategóriát. A politika rovatot a fanatikusok uralják, ez sem sokkal jobb, de legalább ilyen kérdések jelennek meg benne:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__7766..

2010. ápr. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elég súlyos mindkettő. De szerintem a műszaki kérdések, és a számítástechnikai kérdések között sokkal több az ijesztően primitív.
2010. ápr. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A szerelem sex szerintem primitívebb, de azért a politika is kitesz magáért, amikor egyeseknek annyi az utolsó érvük, hogy "na takarodj". Az előbbinél szimplán buták az emberek általában, az utóbbinál buták és agresszívek is egyben. Bár ott azért néha vannak értelmesebb viták is.
2010. ápr. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a politika. Ha valamivel nem értesz egyet, akkor fél órának sem kell eltelnie, és máris le vagy pontozva a béka feneke alá. A szerelem, szexben is vannak durvák, de azok legalább nem agresszívek, hanem csak szimplán buták. Némelyiken még jót is lehet nevetni:D
2010. ápr. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__78..

Ezt látva eldöntheti mindenki maga. Szerintem hamarosan törölve lesz...

2010. ápr. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mind a kettő...de talán a politika primitívebb, azért, mert a szex,szerelem témakör primitívséger tudatlan tinik tájékozatlanságából ered, míg a politika rovatban elvileg komoly, felnőtt emberek alacsonyodnak le erre a szintre
2010. ápr. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!