Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szilveszter egyedül?

Szilveszter egyedül?

Figyelt kérdés

Ma egyedül töltöm a szilvesztert. Nagyon rosszul esik, mert nem az, hogy nincsenek barátaim csak valamiért úgy érzem nem fogadnak be engem a buliba és kihagynak sok mindenből is. Nagyon rossz így egyedül. Szerintetek szégyellenem kéne, hogy anyummal leszek? Pedig annyira ismerkednék de egyszerűen.. senkinek nem vagyok elég jó úgy érzem. Mi a teendő ilyenkor?


Köszönöm a válaszokat előre is és boldog új évet ! :)


2014. dec. 31. 00:34
1 2
 1/19 anonim válasza:
27%
Szerintem ez nem szégyen söt jo dolog anyudal tölteni vegyetek valami piját és meg jolesz a !
2014. dec. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem, dehogy szégyen az! :) Idén én is a szüleimmel ünneplem a szilvesztert, mert így jött össze:))
2014. dec. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%

Nekem lenne lehetőségem elmenni szórakozóhelyre és házibuliba is, de egyikhez sincs túl sok kedvem. A szórakozóhelyek tele vannak ismeretlen, nagyon részeg emberekkel és nem akarom velük ünnepelni az újévet, házibuliban meg most nem olyan társaság lesz, ami jó lenne. Inkább a minőségre megyek és így itthon töltöm én is anyukámmal a szilvesztert, elleszünk, borozunk, főzök valami jót stb. :)

20L

2014. dec. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
nagyon jó válaszok köszönöm nyugtatjátok a lelkem. De fiú létemre sem baj? :/
2014. dec. 31. 01:02
 5/19 anonim ***** válasza:
85%

Teljesen mindegy, hogy fiú vagy-e vagy lány, ebben nincs semmi gáz :) Meg nem is egyedül leszel (a kérdés címéből először arra gondoltam, hogy tényleg tök egyedül leszel otthon), hanem anyukáddal, szóval lesz társaságod.

De amúgy, ha menni szeretnél valahová, miért nem kérdezed meg a barátaidat, hogy hová mennek? Lehet, hogy ha érdeklődnél, téged is hívnának, de így nem is tudják, hogy nincs programod.

2014. dec. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
megkérdeztem és hát ők is otthon lesznek ilyen házibuli és kb ennyi volt.. nem írták rá hogy jöhetnék vagy ilyesmi én meg nem fogok rákérdezni figyelj már hagy menjek én is.. .(
2014. dec. 31. 01:19
 7/19 anonim ***** válasza:
85%

Ha fiú vagy, akkor sem gáz, nincs különbség egyedül szilveszterező fiú és lány között:) Gondolom 17-18 lehetsz és cikinek érzed ebben a korban.


Egyébként abban sincs semmi, ha megkérdezed, hogy te is csatlakozhatsz-e, lehet hogy azt hitték, úgysem jönnél. Én is van, amikor unatkozom és rákérdezek egy barátomnál, aki megy valahova, hogy te figyelj, nem csatlakozhatok? És mindig mondják, hogy menjek és már meg is van beszélve. Sokszor kell az embernek kezdeményezni, mert lehet, hogy ők pont úgy gondolják, ahogy Te.

2014. dec. 31. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%

Most komolyan, miért kéne ezt szégyellned?

Ez az év utolsó napja, ami a lazításról (és nem feltétlen ám a buliról meg duhajkodásról) szól, már csak ezért sem szabad, hogy azon rágódj, hogy másképp szilveszterezel, mint mások. Pont az a lényeg, hogy egy kicsit lazulj, szabadulj fel, és legalább ezen az egy napon ne görcsölj.

Ha te otthon fogsz anyuddal szilveszterezni, megnézitek a (remélhetőleg az elmúlt évekhez képest jobb) szilveszteri műsort, esztek-isztok, miegymás, akkor tedd azt! Semmivel nem rosszabb elfoglaltság, mint kómás részegen rókázni a haver házibulijában. Én mindig azt mondtam, legalább ezt a napot midnenki töltse úgy, ahogy szeretné, és legalább ma ne azon izguljon, hogy más mit csinál.

Én egyébként soha nem szoktam semerre menni szilveszterkor. Gimis koromban egyszerűen csak pihenésre vágytam, ha már pár nap múlva úgyis kezdődik a hajtás. Főiskolásként másodikán-harmadikán általában már volt vizsgám, szóval a pezdgőzés után általában egyből mentem is tanulni. Idén meg úgy hozta a sors, hogy barátnőmmel csak másodikán tudok találkozni, nélküle meg minek menjek bárhová?

Szóval: ne szégyelld, hogy hogy és hol szilveszterezel, akkor sem, ha fiú vagy, érezd jól magad, pihenj, lazíts, tévézz, gépezz, amit csak akarsz. :)


U.i.: az, hogy ki "mennyire lesz jó valakinek", nem azon fog múlni, hogy hány buliba hívják meg. De majd idővel úgyis emgtapasztalod. ;-)

2014. dec. 31. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%
beállok akkor seedelni hogy gyorsabban tudd tölteni xd
2014. dec. 31. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%

Csak megsúgom, hogy általában a szilveszterek 80%-ában mutatkozik meg, hogy kik az igaz barátaid!

De inkább elmesélem az én történetemet!


Egy új baráti társaságba kerültem. Igazi bartok voltunk, jóban és rosszban, megbeszélhettünk mindent, eljártunk bulizni, stb.

Aztán megkérdezte a társaság minden tagja mindenkitől, hogy kinek hol lenne kedve szilveszterezni..

Én mondtam, hogy jobb lenne itthon a városba, mert kb. egy üveg pezsgőre volt pénzem az ünnepek után. Namost, ők ezt telibesz***rva egy full másik városba, vadidegenek közé mentek házibuliba egy olyan csajhoz, akit előtte egy héttel ismertek meg. Méregdrága bárokba jártak és nekem éjfélkor egy sms-t se küldött egyik se. Gondolhatjátok mennyire esett rosszul...

Azóta eldöntöttem, hogy azokkal az emberekkel fogok szilveszterkor bulizni, akiknek éjfélkor én vagyok az első gondolata, vagy legalábbis szerepelek köztük.

Így is ejtettek már át, de nem veszem a szívemre.

Szilveszter egy olyan buli, amit mindenki azokkal akar átélni, akik fontosak nekik. Ilyenkor megmutatkozik a barátság. Anyuddal töltöd? :) Semmi vész! Idén mi is itthon leszünk. Csinálunk forralt bort, társasozunk degeszre esszük magunkat, aztán újévi fogadalomként lefogyunk jövőre 20 kilót! :)

BUÉK!!! :)

2014. dec. 31. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!