Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem engendik meg a...

Miért nem engendik meg a szüleim (főleg apukám) hogy ottaludjak a barátomnál?

Figyelt kérdés
Pedig tudják hogy szexelünk és már majdnem egy éve vagyunk együtt? miért??? L/16
2010. febr. 4. 14:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Mert még csak 16 éves vagy
2010. febr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Mert van esze, és felelős apa, azért. Majd ha 18 leszel, azt teszed, amit akarsz, addig azonban a szüleid felelősek érted.
2010. febr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Mert 16 éves vagy és legalább apukádnak van esze, ha már neked nincs.
2010. febr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Mert Ő az apukád,Te pedig mindig is az Ő kicsi lánya leszel,még 36 évesen is,nemhogy 16 évesen,ezt jól vésd a fejedbe!Félt,próbál vigyázni Rád,és talán még ha tisztában is van azzal,hogy szexuálisan aktív vagy,próbál nem tudomást venni róla.

Furcsa ilyet hallani tudom,de örülj neki.Én örülnék ha lett volna ilyen gondom 16 évesen,de sajnos az én apukám már nem élhette meg,hogy tiltson bizonyos dolgoktól :(

2010. febr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
mert felelősen gondolkodó, jó apukád van, aki szeret Téged :) örülj neki, hogy ilyen, sokkal rosszabb, ha valakivel nem foglalkoznak a szülei! én apum is ilyen volt, mint a Tied, és milyen jól tette! láttam, mi lett azokból a volt osztálytársnőimből, akit nagyon szabadjára engedtek...és tavaly az esküvőmön ő volt a legbüszkébb apuka a világon! 25/L
2010. febr. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

16 évesen én sem aludhattam együtt a barátommal.

Most 23 éves vagyok, boldog feleség, és hálás a szüleimnek, hogy becsületesen, szépen felneveltek.16 évesen nem gondoltam volna, hogy egyszer még ennyire hálás leszek nekik,és ezt fogom írni róluk.

Fogadd el az akaratukat, csak jót akarnak Neked, és féltenek.

2010. febr. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
AZért,mert ha most megengedi,akkor ha jövő héten esetleg összevesztek és megismerkedsz valakivel,akkor nála akarsz aludni.Esetleg a következő hónapban meg másiknál...
2010. febr. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Hát elég érdekes válaszok lettek. Én már 14 évesen is ott aludhattam a barátomnál mégse lett belőlem k*rva vagy bérgyilkos. Szerintem jobb ha a szülő megbeszéli a gyerekével az ott alvás dolgot mintsem hazudozzon hogy a barátnőknél haveroknál alszik. Szerintem 16 évesen már engedhetné, de ez az én véleményem.
2010. febr. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Ja és most 22 vagyok és még mindig ugyanaz a barátom, tehát nem jártam ágyról-ágyra.
2010. febr. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%
Igen ezt én se értem... egy éve együtt vannak, tudják a szülők, hogy van szex... gondolom ismerik a srácot is. Miért nem aludhatna ott??? Sötétben mindenképp otthon kell lenni, vagy mi? :D Ez a "18 évesen majd azt csinálsz amit akarsz" meg igazi hülyeség. Ha valaki 16 évesen felelőtlen akkor 30 évesen is nagy valószínűséggel az lesz... Ha meg nem akkor nincs mitől félni. Teherebe esni nappal is lehet. Ha meg nem bízik meg benne apuci akkor az az ő gondja, ő szúrta el az előző 16 évben... Szóval én nem vágom. Felelősségteljes szülei voltak az összes barátnőmnek, nem is lett terhes egyik sem, és már 16 évesen aludtunk egymásnál... nincs ebben semmi. Főleg 1 év után. F/28
2010. febr. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!