Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el, hogy megenged...

Hogyan érjem el, hogy megengedje anyukám, hogy a barátomnál aludjak?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 09:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez attól függ,hogy hány éves vagy,és hogy milyen az anyukád!Bár ezek szerint nem enged ott aludni!Az én szüleim elég szigorúak voltak...nem aludhattam ott a fiúknál!És nem is vesztettem semmit vele!
2011. ápr. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Legkorábban 17 évesen hagynám ott aludni a lányom a fiújánál. Sajnos sokan 14 évesen már úgy érzik, hogy készen állnak a szexre, de még annyira ráérnek.
2011. ápr. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Bizony!!!Ezzel nagyon egyetértek!!
2011. ápr. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%
és vajon hányan vannak tisztában ama egyszerű ténnyel, hogy a 15 évesek döntő többsége rendszeres sexualis életet él ?
2011. ápr. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen!!!És ez borzasztó!!!!
2011. ápr. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

bocs az offért, de a kérdés ez volt : "Hogyan érjem el, hogy megengedje anyukám, hogy a barátomnál aludjak?"


és akkor az összes válaszoló egyből arra következtet, hogy szexelni akar. talán előbb meg kellene kérdezni, hogy szűz-e még, az anyja tudja-e, egyáltalán le akar e már feküdni a sráccal. mi hónapokig aludtunk úgy együtt, hogy mindketten szüzek voltunk és mily meglepő egy délután történt meg a dolog, nem éjszaka. gondolom ti sem minden éjjel a lepedőt gyűritek, amikor együtt alszotok a párotokkal :)

2011. ápr. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Azért szerintem az más, amikor az ember felnőttként együtt él a párjával és nem szexelnek naponta... speciel mi tiniként minden adandó alkalommal csináltuk, tulajdonképpen nem is tudom, miért...


Egyébként a kérdésre válaszolva: attól függ, miért nem engedi. Az én anyukám pl. úgy gondolta, hogy illetlenség, hogy egy tizenéves lány ott aludjon a barátjánál, akár szexelnek, akár nem. Ergo a fejem tetejére állhattam, akkor sem engedett el, csak ha együtt mentünk nyaralni.

Ha a te anyukád is így gondolja, akkor elég nehéz dolgod lesz, mert tulajdonképpen még igaza is van...

2011. ápr. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nemcsak a szex a gond, egy gyerek ne más fiú ágyában aludjon, hanem a sajátjában. Én nem akarok olyan nőt nevelni a lányomból, aki könnyűvérű, meg majd átjáróház lesz a házunk, 14 évesen jön az első barát aludni, aztán 15 évesen a 2. és így tovább. Az én erkölcsi rendembe ez nem fér bele, én is először kb 17 évesen engedném, és ha már jól ismerem a fiút és elég komoly a kapcsolat, úgyhogy kérdező ez anyukádtól függ, meggyőzni szerintem itt nem lehet.
2011. ápr. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
32%

csatlakozom. Nem csak a szex a lényeg...én 21 éves vagyok, szóval tőlem nem áll messze a tizenéves kor. Nem az a baj, hogy szexelni akarsz éjjel, azt lehet nappal is...viszont, az biztos, hogy ha nekem fiam lesz és hazahoz egy 14-17 éves lányt ott-alvásra, akkor azt a lányt nem fogom sokra tartani...Ugyan már, milyen az a lány aki gyerekként fiúk ágyában alszik? Nem vagyok prűd...nekem is volt (és azóta is tart) kapcsolatom 17 éves koromban, mégsem aludtam egyszer sem a pároméknál. Szerintem egy gimis lány, akármilyen nagynak hiszi magát este a saját ágyába feküdjön le, akkor is, ha 2-3-os...

Nekem nem nagyon engedték volna, igaz egyszer sem kérdeztem rá konkrétan a dologra, de nem is éreztem ennyi idősen szükségét. Aztán ismerve a párom szüleit (szerintem egy ott-alvással én is leírtam volna magam annyi idősen) meg sem fordult a fejemben...

Ja és nem tudom ki írta, hogy nem minden este van szex két ember között...azért ne keverjük a dolgokat...egyezzünk meg abban, hogy két fiatal tizenéves nem kártyázni jár össze esténként...ha meg igen akkor azt lehet nappal is:D

A másik, persze vagány dolog a pároddal ébredni reggelente, de miért kellene megkapni mindent egyszerre 14-17 évesen? Később mire fogsz vágyni?

Jön a nyár majd akkor kipróbálhatjátok milyen érzés ha elmentek nyaralni...

És még nem beszéltünk arról, hogy milyen rég vagytok együtt? Én fél évnél előbb semmiképp nem engedném, de nem bánnám az egy évet sem ebben a korban, mondjuk 17 előtt szó se róla...



Amúgy amiket írtam érted írtam, nem ellened, engem nem zavar, ha lepontozol

21-L

2011. ápr. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Még annyi maradt ki, hogy együtt alvás nélkül is lehet kiegyensúlyozott a kapcsolatotok, mi kb 2 évig nem aludtunk egymásnál, most, hogy nem lakunk otthon, így másabb a helyzet. A szülői házban még most sem alszom szívesen, valahogy nincs kedvem após-anyóssal összefutni a konyhában a reggeli kávénál:)
2011. ápr. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!