Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor és hogyan kérjem meg...

Mikor és hogyan kérjem meg anyukámat hogy a barátomnál aludhassak?

Figyelt kérdés

Először is tisztázzuk le hogy régimódi felfogásban élnek a szüleim!


Barátommal 3 hónapja vagyunk együtt, és lassan már szeretnénk ha egymásnál aludhatnánk.



Hogyan kérjem meg anyukámat??

A viszonyunk változó, többször kurv@zott már le, és félek hogyha már lenne itt ott alvás még többször fordulna elő!


2011. nov. 13. 20:08
 1/10 anonim válasza:
8%
Anyu!!!! megyek dugni csá!!
2011. nov. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem üéj le vele és kérdezd meg felnőtt ember módjára.Ha nemet mond akkor ne hisztizz mert attól csak rosszabb leszel ,olyankor az a legjobb ha nemet mond akkor kérdezd meg hogy miért és hogy mit kell tenned érte hogy együtt aludjatok...Ha ezek után sem enged akkor néha fel kell lézadnod vagy szöknöd kell vagy azt hazudnod hogy abarátnődnél alszol ami elég rossz megoldás lenne...

Leülsz vele és higgadtan felnőtt módjára beszélgetsz vele!Ő is volt fiatal meg kell hogy értsen...

Mien anya az aki lequrvázza a saját lányát?

2011. nov. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 DiMalto válasza:
84%
kérdezd csak azt ő szerinte mikortol látná helyesnek h ott aludj a srácnál,pusztán csak mint feltevést,így leszűrheted mi a véleménye...de gondolom nem fog repkedni örömében :)
2011. nov. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 vinilklorid válasza:
75%
Simán, őszintén megpróbálod elmondani neki, h el szeretnél menni. Vagy menjen inkább a srác hozzátok, ha úgy nekik jobban esik.
2011. nov. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, de nem tudom mikor lenne alkalmas, na majd holnap rákérdezek hogy ő mikor látná helyesnek, bár volt egy kapcsolatom 3év 8hónapig ő egyszer sme aludhatott nálunk és én sem ott
2011. nov. 13. 20:20
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

hány éves vagy???

Olyan lánnyal találkoztam Én is hogy 23évesen nem aludhattam mellette :) Képzeljétek el hogy a csaj anyja addig fenn volt amíg Én is:) Nos csináltam neki egy nagyon jó éjszakát ,mert volt tv és internet abban a szobában amelyikben elhelyeztek :)

2011. nov. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
19éves vagyok a barátom 21
2011. nov. 13. 20:32
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Most már nagy lány vagy ,meg kell tudnod ezt beszélned anyukáddal!Közlöd vele hogy így is úgyis,ez ellen nem tehet semmit!Hol van a lázadó kamasz??? :)
2011. nov. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ledöbbentem a korodon : ilyen kérdéseket 16-17 évesek szoktak feltenni.


Nehéz ebben a dologban segíteni

(Annak ellenére,hogy fiatal koromban hasonló cipőben jártam (45F),de nálam a 18.év erős vízválasztó volt.Mostani barátnőm is keményen fogja a 17é lányát,annak ellenére,hogy fiatalon ő is vagány csaj volt,persze a lány barátja már nemegyszer aludt nálunk.)


Visszatérve rád - mivel elmúltál 18 - nem korlátozhatnak ebben a dologban a szüleid (jogilag a "személyes szabadság korlátozása" terminus is megállna)

Fentiekből kiindulva - ha drasztikus akarsz lenni - csak közlöd,hogy ma a barátodnál alszol, ne várjanak.


Persze ekkor szokott előjönni, hogy "amíg én tartalak el..." (gondolom iskolába jársz még)

Ilyenkor meg kell magyarázni nekik, hogy - gazdasági alapon is - jobban járnak ők is, ha befejezed az iskolát és nem kényszerülsz idő előtt munkába állni - esetleg ténylegesen kur..lkodni - mert kidobnak otthonról.


Az egészet persze szépen meg is lehet velük beszélni, lényeg,hogy lássák rajtad,hogy tudod mit akarsz, ismered a jogaidat és persze a kötelességeidet is.


A régimódiságról meg csak annyit, hogy abba nem fér bele, hogy le..rvázom a lányom. Ez inkább csendőrpertuhoz hasonló, ahol "nekem mint szülőnek mindent szabad", a gyerek meg ku..oljon,még ha nagy korú is.

2011. nov. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

15, 16, 17 éves gyerekről még másképp gondolkozik, mint egy szülő, én sem engedném akkor még meg. 19 évesen már azért csak érettebb vagy, nem csak hormonálisan, hanem gondolkodásban is, jobban merném én elengedni a gyerekem.

Próbáld meg óvatosan beadni, hogy megérted korábban nem, mert tényleg fiatal voltál, de mostmár talán majd azért az is megfog történni anyukám, jobb ha beletörődsz.

Nem értem azt a részt, hogy lek rvázott, nem látunk bele az életetekbe, hogy mi oka lehetett erre. Ez megnehezíti, de legyél bátor és kész. Ő maga is tudnia kell, hogy nem szüzen fogsz meghalni.

2011. nov. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!