Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy az unokate...

Mit csináljak, hogy az unokatesóm ne utánozzon MINDENBEN?

Figyelt kérdés

Régen is utánozott, de amióta egy suliba járunk, nem bírom ki. Elkezdtem színes cuccokban járni, következő héten ő is, pedig korábban mindig feketében járt. Mondtam egy számra, hogy hogy tetszik nekem, másnap már az volt a csengőhangja. Mondtam, hogy nem szeretem a vörösbort, erre már ő sem issza (pedig régen itta). Átvette még a beszédstílusom is!

Legszívesebben megverném! MERT ALAPBÓL EGY SZÜRKE LÚZER SENKI ÉS TUDJA, HOGY ÉN NÉPSZERŰ VAGYOK, ÉS EZÉRT RAJTAM ÉLŐSKÖDIK!!! Ha meg rákérdezek letagadja, hogy ő másolna! Még a haveri társaságomba is be akarja fúrni magát de azt nem engedem haverkodjon mással ne az én haverjaimmal!

Sztetek mit csináljak?!



2015. jan. 3. 18:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi csak felidegesített magam mert észrevettem, hogy MÉG A FACEBOOK BORÍTÓM IS LEMÁSOLTA MERT NEKEM EGY SÁRKÁNY VAN KINN RÉGÓTA ÉS MOST IS Ő EGY SÁRKÁNYT TETT KI!! IGAZ NEM UGYANAZT DE AKKOR IS...
2015. jan. 3. 18:21
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja a sok hülye meg lájkolja, hogy milyen jó hogy unokatesók vagyunk és mindkettőnknek sárkány van kinn hát rohadjon meg!!!
2015. jan. 3. 18:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk légy kevésbé szánalmas, törődj magaddal, tanulj valami hobbit, járj sportolni, fejlessz olyan képességeket, amik nem másolhatóak egy perc alatt.
2015. jan. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Focizni szoktunk de már ő is jön oda is. Meg elkezdtünk novemberben járni egy haverommal konditerembe szerencsére oda nem tud jönni mert ahhoz csórók xD De erre ő is elkezdett ilyen otthoni saját testsúlyos edzést...
2015. jan. 3. 18:30
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak azokban nem tud utánozni amihez pénz kell de abban is megpróbál... mit mondjak neki hogy abbahagyja végre??
2015. jan. 3. 18:32
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Nőj fel. Nem ragozom, mert nem biztos, hogy értenéd mit jelent az a szó, hogy példakép.
2015. jan. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!