Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bunkóság az unokatesóm részérő...

Bunkóság az unokatesóm részéről, hogy meztelenül alszik, amikor nála vendégeskedem a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

És nem zavarja, hogy reggel, felkelés után meztelenül látjuk lógó p*ccsel.


Vagy csak mi vagyunk maradiak a barátnőmmel, hogy megmosolyogjuk vagy furcsálljuk az ilyesmit?



2014. máj. 15. 07:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%

Hát ez elég durva, én biztos először viccesen odaszólnék neki, de valami olyan beszólás kéne, amitől kapcsol.

Mondhatnád azt, hogy: Hát ma reggel jól összement az óriáskígyód.

Vagy valami hasonlót.

2014. máj. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
35%
Nem csak bunkóság és neveletlenség, de ha lány vagy és kiskorú, akkor szexális abúzusnak (zaklatás) számít feléd a viselkedése. Vagy ne menj el vendégségbe, vagy beszélj a szüleivel.
2014. máj. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Felnőttek vagyunk, huszonévesek.
2014. máj. 15. 08:13
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Ne menjetek hozzá vendégségbe.
2014. máj. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő vendégeskedne nálatok akkor oltári bunkóság lenne. De mivel ti vagytok vendégek nála, hát, nem szép dolog, de végülis, ahány ház, annyi szokás. Gondolom nem tart pisztolyt a fejetekhez hogy ott "vendégeskedjetek" nála rendszeresen. Az is lehet, hogy nem akarja, hogy ott lógjatok, és így akar elrettenteni. Lényeg, hogy az ő otthona, ti vagytok a vendégek, nektek kell alkalmazkodni, vagy nem vendégeskedni állandóan ott.
2014. máj. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50%

Én biztosan nem venném jó néven. Nem magam miatt, hanem a barátnőm miatt.

Ha magunkban lennénk azt mondanám hülye és ennyi, de egy számára "idegen" lány előtt azért túlzásnak érzem. Valószínűleg csak úgy van vele, hogy ő itthon van és így szokta meg akkor ez teljesen ok.

Én is meztelenül alszom, de ha vendégek vannak azért mégis magamra erőltetek egy pizsama alsót (vagy legalább egy boxert). Arra biztosan vigyáznék, hogy ne hozzam a vendégeim kellemetlen helyzetbe. Bár lehet, hogy csak én vagyok prűd :)

2014. máj. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%

Pont annyira bunkóság a saját házában meztelenkedni, mint folyamatosan ott vendégeskedni nála ennek ellenére és még a barátnődet is vinni magaddal.


..tekintettel arra azonban, hogy ti vagytok, akik hozzá mentek és ti kértek szívességet a problémát azzal lehet a leggyorsabban megoldani, hogy nem mentek többet.

Benneteket zavar- lépjetek ti.


Nem is értem, hogy miért mászkálsz hozzá akkor és viszed oda a nődet, ha ez ennyire zavar...

(egyébként tényleg nem vall egy elegáns viselkedésre, de a te viselkedésed se, ha ennek ellenére a nyakára mész a barátnőddel).

2014. máj. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
32%
Illene ilyenkor legalább egy gatyát magára kapni!
2014. máj. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hát szerintem is.
2014. máj. 15. 10:55
 10/18 anonim válasza:
40%

Ha vicces akarnék lenni azt írnám, hogy reggel miért lógatja a pö..ét?? :D


Komolyra fordítva határozottan bunkóság. Ha vendégek vagytok jó házigazdához illően neki kellene alkalmazkodni a vendégek szokásaihoz, gondoskodni arról hogy jól érezzétek magatok!

2014. máj. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!