Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valami családi probléma...

Ha valami családi probléma felmerül egyre gyakrabban olvasom, hogy a férjednek semmi köze hozzá?

Figyelt kérdés

Azt miért nem olvasom, hogy a férjnek írják, hogy a feleségednek semmi köze hozzá?


A probléma mibenléte lényegtelen. Az elv a lényeg.



2015. jan. 4. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Én ezt a reakciót akkor szoktam olvasni, amikor a férj a feleség háta mögött akar beleavatkozni a feleség családjának problémáiba.
2015. jan. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

ne vegyél mindent készpénznek, amit itt tanácsolnak.

nekem a férjem nem a főnököm, hanem egyenrangúak vagyunk. legjobb barátom is egyben, mindent meg lehet vele beszélni.

a fontos dolgokat nem hallgatjuk el egymás elől.

ha van valami probléma, nyilván elmondjuk egymásnak. nem hiába vagyunk ketten a kapcsolatban.

jó, nem kötök az orrára minden "lányos" hülyeséget, pl hogy milyen leárazás volt a rossmannban.

de ha történt valami, ami fontos, beszámolunk egymásnak róla

2015. jan. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Konkrétan hol olvasol ilyeneket?
2015. jan. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
szerintem azért, mert több feleség gyakorizik, mint férj. férfiakra nem annyira jellemző, hogy itt keresnek választ családi problémákra.
2015. jan. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem, meg ez így értelmetlen kérdés, mert pont, hogy lényeges az, hogy milyen problémákra írják le. Ha leírsz kérdező egy ilyet, vagy belinkelsz akkor van értelme válaszolni is a kérdésedre, ez így csak provokáció.
2015. jan. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ha a MÁSIK családjában merül fel a gond, ahhoz tényleg nem sok köze van a házastársnak. Persze nyilván segítenek egymásnak, de beavatkozni nem neki kell.
2015. jan. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4: ahhoz képest én itt gyikon több férfival beszélgettem eddig, mint nővel. :D Privibe, és úgy, hogy ők tették fel a kérdést.
2015. jan. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lényegtelen a probléma mivel nagyon is függ tőle hogy a házastársnak van-e köze hozzá, vagy nincs. Egyébként meg nem értem, mért kell ezen nyavalyogni, hogy jaj, szegény férfiakkal milyen igazságtalanok a nők. És az igazságos, hogy az a nő, aki sok férfival szexel, az prosti, fordított esetben viszont a pasi menő? Hogy késő huszonéves nőket sokszor fel se vesznek, merthogy úgyis szülni fog? Napestig sorolhatnám. Van, amiben a pasik szenvednek hátrányt, van, amiben a nők. Csak azt felejtitek el, hogy nagy általánosságban a férfiak a dominánsabbak, így őket kevésbé kell biztatni a függetlenségre. Persze ez csak általános, de a kérdés is általános.
2015. jan. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8: Ez így van :)


Kísérletek is kimutatták, hogy még névtelenül is a nők inkább letagadnak pár szeretőt, a pasik meg hozzá adnak pár nem létezőt :)


Igen, undorító dolog, ha egy nőt kuurvának neveznek, egy pasi meg milyen nagy, hogy ennyi csaja volt! Hát nem.


Csak azt nem értem, ha a nagy többség heterót vesszük alapul, akkor ugyanannyi aktus bonyolódik le nők és férfiak részéről is. Eccerű matematika :) A gyakorlatban meg min. 3x többet dugnak a pasik, mint nők? :) Ennyi a homokos? Vagy mindenki hazudik? :D

2015. jan. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!