Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit unom a párom családját,...

Kicsit unom a párom családját, de el nem mehetek. Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
Szeretem őket, meg szeretek is velük lakni, de néha unalmasak. Ilyenkor elmegyek a barátnőmhöz és csak délután megyek haza. Párom ezt nem tűri, most is szólt, ha kimegyek a házból akkor ne is jöjjek haza többé. Azt is mondta, hogy hálátlan vagyok stb. Mégis mit csináljak itthon?
2015. jan. 5. 10:13
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Lehet takarítani, főzni otthon. Lehet olvasni, zenét hallgatni, nyelvet tanulni stb. Aki akar, az talál magának elfoglaltságot.
2015. jan. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

Mond meg a párodnak, hogy ha lenne valami programja, akkor szívesen lennél vele, de ha most van egy szabad déléutánod, akkor te azzal azt csinálsz, amit csak szeretnél, és te bizony ma barátnőzni szeretnél. Nem vagy a kislánya, hogy korlátozza a programjaidat, és fogoly sem vagy, hogy bezárjon.

Amúgy ha ez általános probléma, hogy nem tudod elfoglalni magad otthon, akkor szükséged lenne egy hobbira. De ettől még akor találkozol a barátaiddal, amikor akarsz.

2015. jan. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Többen is laknk itthon, ezért nekem csak egy szobát kell takarítanom. Főzni anyósom szokott, senki másnak nem engedi apósom. Már a netezést is unom.
2015. jan. 5. 10:21
 4/10 A kérdező kommentje:
2. Ezzel csak az a baj, hogy már ötödik napja vagyok itthon és mindennap elmegyek barátnőzni. De mondok dúrvábbat is! Mindjárt dél, de én még ágyban vagyok. Melyik férfi tűrné ezt?
2015. jan. 5. 10:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha te magad is úgy gondolod, hogy ez gond, akkor kezdj ma egy hobbit. Elősször is öltözz fel, moss fogat! Aztán eldöntheted, hogy mi is lesz a hobbid: olvasni szeretnél, vagy írni, vagy kézműveskedni (kötni/festeni/origamizni...), vagy jógázni, van-e valami, amit már rég szeretnél?
2015. jan. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szeretnék vásárolni, de nincs pénzem!
2015. jan. 5. 10:39
 7/10 anonim ***** válasza:
A vásárlás nem hobbi. A spórolás a vásárlásra már lehet, az, bár elég furcsa, vigyázni kell, nehogy túlzásba vidd, meg ha a párod családjával élsz, akkor gondolom eléggé meg van kötve a kezed. Esetleg gondolkodhatsz azon, hogy tudnál több pénzt szerezni.
2015. jan. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
Esetleg dolgozni is elmehetnél...
2015. jan. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Honnan veszed, hogy nem dolgozom?
2015. jan. 5. 11:08
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
Ha te délig alszol, akkor nem dolgozol.
2015. jan. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!