Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A baratom szeretne ha megismer...

A baratom szeretne ha megismernem a Mexikoban elo csaladjat mit gondoltok errol?

Figyelt kérdés
A baratommal ket eve jarunk o Mexikoi a csaladja is ott el. Nagyon szeretnenek megismerni es a baratom is vagyik haza igy szeretne ha egy honapra kiutaznank es a nyaralast is egybekotnenk ezzel. Ti mit gondoltok merjek ilyen sok idore kiutazni oda?
2014. aug. 10. 12:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
sok idö egy honap?... aj aj aj. persze, akár többre is.
2014. aug. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Igen, mindenképp. Én mennék a helyedben. De biztosítékként legyen megvéve a repülőjegyed visza, már itt.
2014. aug. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ, hogy Mexikóban hol élnek. A fővárosban, kisebb városban, faluban, rancson, tengerparton?
2014. aug. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A csaladja Monterreyben el de meg utaznank Cancun kornyekere is a nyaralas miatt.
2014. aug. 10. 12:32
 5/11 anonim válasza:
17%
Azt akarod hogy fejbelőjön egy mexikói benszülött? Mexikó nagyon veszélyes hely? Én dobnám a fen*be a kandúrt.
2014. aug. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Persze, nem ertem mi a gond azzal hogy megismerjed a parod csaladjat. Az en parom csaladja Torokorszagban el. Vartam, hogy megismerjem oket. Amugy Budapest VIII.ker Kálvária is veszélyes hely. Ugyamár...
2014. aug. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tudom hogy veszelyes az orszag de nem fogok csak azert szakitani a parommal mert mexikoi. Az is teljesen ertheto hogy szeretne hazautazni.
2014. aug. 10. 14:28
 8/11 anonim ***** válasza:
Miert szakitanal vele. Istenem mennyire lekorlatolt valaszolok vannak itt. Veszelyes helyek mindenhol vannak. Jo utat.
2014. aug. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
1 hónap nem sok. Török barátom van, úgyhogy nálunk sem az átugrunk a másik városba típusú bemutatás volt. Menj és érezd jól magad!
2014. aug. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ne nevettess! 1 hónap nem a világ :D menj!
2014. aug. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!