Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szombaton lesz a szülinapom,...

Szombaton lesz a szülinapom, és teljesen egyedül leszek. Mit csinálhatnék, hogy ne legyen rossz kedvem?

Figyelt kérdés
Senkit nem fog érdekelni a szülinapom,mint mindig... :( Mások alapból buliznak szombaton,én meg itthon fogok ülni.
2014. júl. 17. 22:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Tedd boldoggá magad, ha más nem tesz! Az, hogy egyedül vagy, nem jelenti, hogy depizned kell! Menj egy cukrászdába, vásárolj olyan süteményt, amit kívánsz, menj haza, tegyél rá egy gyertyát, és kívánj valamit, amire nagyon vágysz! Aztán ülj be egy kád forró vízbe egy jó könyvvel, vagy bármi, amire vágysz és ellazít! :) Ahhoz, hogy boldog legyél nincs szükséged másokra, főleg, ha nem őszintén vannak melletted! Tegyél magadért, és csak azért se depizz! A jó hangulat döntés kérdése, dolgozz rajta!
2014. júl. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Meghívlak egy sörre, gyere
2014. júl. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%

Menj moziba.


Boldog születésnapot!

2014. júl. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Miért kell otthon ülnöd egyedül? Menj el egy koncertre...
2014. júl. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Jaj Istenem de ismerős ez:( nekem is így teltek a születésnapjaim. Igazuk van az előttem szólóknak, próbálj meg egyedül jól szórakozni. rendeld a kedvenc kajád, tedd be a kedvenc sorozatod, kényeztesd magad mert ilyenkor megérdemled! kitartás, lesz ez még sokkal jobb is:)
2014. júl. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Az én szülinapommal se foglalkozik senki:D

Sőt már nem is kérem,hogy ünnepeljük meg,ha ez nem jön belülről.

Úgyhogy én is torta minden nélkül ünnepelek egyedül:D

De engem nem is érdekel,így ez a saját kis ünnepem lett:)

Ilyenkor én is kitalálok magamnak vmi kényeztetést estére(fürdő,film,stb)

17/l

2014. júl. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

(amúgy pont szombaton születtem:P)

17/l

2014. júl. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%

BÚÉK!

Hun laksz? Verjünk be egy sört. Vagy kettőt...

2014. júl. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hétfőn lesz, de hétvégén szerettem volna megünnepelni. A barátaim nem érnek rá, a párom dolgozik.

Így marad egy itthoni tortavágás, ami után mindenki megy a maga szobájába.......


Én arra gondolok, ünnepeltem már eleget. És sajnos nagyobb gondjaim is vannak ennél. Majd itthon olvasgatok, este meg veszek egy relaxfürdőt és kialszom magam :)

2014. júl. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

én is voltam így, én már azon agyaltam, írok magamnak képeslapot és feladom, mint Mr. Been..

nekem aztán tényleg meglepetés volt, hogy felköszöntöttek, már totál beleéltem magam az egyedüllétbe, megcsináltam a szokásos én receptem féle joghurttortát, erre az albérlőtársam elkészített egy boros, bonbonos, virágos egyveleget jöttömre, még pénzt is csempészett bele, amikor meg hazautaztam a másik albérletbe gondoltam vár az üres lakás, ott meg kinyitva a hűtőt egy isler állt benne egy gyertyával anyától :)


ezzel csak annyit, van esély, szerintem neked is így fog alakulni :)


addig is

Isten éltessen!

2014. júl. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!