Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, ti beneveznétek a...

Szülők, ti beneveznétek a kislányotokat egy amerikai tipusú szépségversenyre?

Figyelt kérdés
2015. jan. 5. 12:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Semmiképpen sem. Én még a felnőtt nők szépségversenyét is megalázó mustrának tartom.
2015. jan. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
38%
Nem, elsővel értek egyet. Pedig nálunk a kisebbik olyan bájos, gyönyörű, hogy bárkit levesz a lábáról már a megjelenésével, biztos befutó lenne.
2015. jan. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Ebben a korban még biztosan torzítja a személyiséget, sokakat később is.
2015. jan. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
97%
Én az egész szépségversenyesdit hülyeségnek tartom. Valaki nem attól lesz szép, hogy 5 zsűritag neki adja a legmagasabb pontot. Számomra a szépség teljesen szubjektív dolog. Nem lehet "kilóra mérni". Gyermekem pedig semmi esetre sem tenném ki ennek az egésznek.
2015. jan. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%
soha
2015. jan. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Szerintem kínzás, hogy már az 4-5 éves kislányokat is gyantázzák, festik a hajukat, roncsolják a hajvasalóval, hajsütővel. Ráadásul úgy sminkelik, hogy rá sem lehet ismerni. Szerintem ez eléggé torzítja a személyiséget. Láttam ilyen műsort. Alapban tök átlagos, ronda (bocsánat, de van ilyen is) gyerekekből a sminkkel, hajjal, parókával, tökéletes babákat csinálnak, akik valóban szépek. Nekem ez beteges. Na meg a versengés, meg ahogy viselkednek, hisztiznek, a szülők meg csokival, kávéval próbálják őket ébren tartani. És készülődés közben is hányan sírnak, hogy nem akarják, fáj, stb. Csoda, hogy ezt engedélyezik és még nem tiltották be :)
2015. jan. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem tönkreteszi a kölyköket, és ez csak olyan szülő mániája, akinek ez nem sikerült, pedig akart szépségkirálynő lenni.


Soha.

2015. jan. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%

Nem.

Maximum olyan fotózásba mennék bele, ahol gyerekcuccokban fotózzák reklámcélra, de azt is abban az esetben, ha a fotózás teljes mértékben alkalmazkodik a gyerekhez. Ott elég számítógéppel retusálni bőrszínt/fényt, nem a gyereket macerálják sminkkel.

2015. jan. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%
Nem nevezném be.
2015. jan. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
94%
nem
2015. jan. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!