Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy ilyen anyaval...

Szerintetek egy ilyen anyaval mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Az elejen..

Anyu meg apu nem voltak hazasok.Anyat verte apu durvan es emiatt anya elakart vetetni csak aztan allitolag mikor mennie kellett volna az abortuszra, a korhazban elkevertek a papirjait, aztan utana meggondolta magat.Anyut utana is verte apu es mikor kb 3 eves voltam megfogott es "elszoktunk" tole.

A gyerekkorom nem volt rossz,akkor mef jo viszonyban voltunk.Aztan osszehazasodott egy ferfvel aki kedvelt az elejen de aztan en valamiert megutaltam es o is utalt..

Anyuval mostanaban katasztrofa a viszonyunk es nem is akarok mar joban lenni vele mert bolond! Es ez komoly.Szerintem tenyleg megbolondult es rant engem is magaval. Vannak olyanok pl hogy hozza se lehet szolni ( bar mindennap ez van) mert ha nem dolgozik,csak ul a tv elott es nezi.Ha szolok hozza eszre se veszi. Allandoan gerjeszti a feszultseget es nagyon csunyan szoktunk kiabalni mert mar nagyon elegem van belole. A lakasban cigizik a ferjevel csukott ablaknal napi 2 toltott dobozzal tuti.. es azt mondja ha nem tetszik menjek el vagy be a szobaba.Mig az o lakasaban lakok addig kuss. Jo, eltart es amit szeretnek altalaban megkapom de szerintem ez nem jogositja fel azert arra hogy ilyen legyen. Ugy elkoltoznek mar! Annyira vagyom ra,de meg suliba jarok. Jovore vegzek aztan egyetemre megyek remelem,koleszba.Ott mar megszabadulok ettol az egesztol.

Visszaterve.. volt mar olyan veszekedesunk ahol o azt mondta barcsak elvetetett volna ( persze azt mondja hogy en hazug vagyok ilyet nem mondott..) en meg hogy barcsak ne elne mar. De miert kell olyanokat mondani hogy menjek a mocskos apamhoz,meg olyan vagy mint az apad stb? Akkor minek szult meg basszus ha ennyire gyulol??

Erdekes mod senki massal soha nem uvoltottem es mindenkivel nagyjabol jol kijovok.Nem vagyok az a kiabalos tipus de ha anya itthon van akkor mar erzem magamban a feszultseget.Ha nincs itthon olyan nyugodt minden...Annyira utalom ot.. a jellemet.

Szerintem o is utal csak nem akarja kimutatni mert egy anyanak ilyet nem "illik". De nem hiszem hogy szeret.

Olyanokat csinal mostanaban hogy felveszi a telefonjara ha kiabalunk, olyankor o direkt elhallgat hogy csak az en hangom hallatszodjon es ezt mutogatja mindenkinek.Azt mondta tonkreteszi az eletem,elmondja mindenkinek hogy beszelek vele stb.. de azt mar nem hogy o milyen velem es hogy o hogy beszel meg miket mond. Neha mar ugyerzem jobb lenne ha nem is elnek mert mindenkinek ugy allit be mintha egy mocskos szemet gyerek lennek kozben azt senkinek nem meseli el mikor a draga ferje megutotte ot es en vedtem meg.. bar ilyen csak egyszerf

tortent de megtortent. Meg o sehova nem jar mar el, semmit nem csinal, baratnoje nincs, regen pedig olyat csinalt hogy mikor kiabalt akkor kiallt az ajtohoz ,oda ahol a leveleket dobjak be es engem ocsarolt uvpltve hogy a "szomszedok halljak milyen szemet gyerek vagy" .Annyira eg a fejem attol hogy kiabalunk es a szomszedok is halljak..mintha valami utolso retkes csalad lennenk pedig nem,csak ha o a kozelemben van akkor valamiert olyan ideget kapok mint soha.

Megaz is idegesit hogy itt vele semmirol soha nem lehet beszelni. Evek ota csak 3 dologrol. A betegsegerol, a sulirol , es a munkahelyerol ( ha egyaltalan lehet vele beszelni es nem engedi el a fule mellett.) En mar rengetegszer probaltam vele beszelni meg jol kijonni de ezzel nem lehet. Ul es nezi a tvt, es ha beszelek hozza normalisan, pl valamit meselek neki van hogy felhangositja a tv-t jelezven hogy huzzak el....

Na most itt szerintem mindketten hibasak vagyunk en abban hogy az anyammal igy beszelek ahogy nem kene o pedig...abban amilyenne valt az egesz jelleme...idegesito nagyon

Szerintetek mi a legjobb megoldas??

18/L


2015. jan. 7. 14:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnálom,hogy ilyen helyzetben vagy.Az én anyukám is ennyire "imád",szóval nem vagy egyedül.Mondjuk még nem dolgozok állandóan fősuli mellett,de ritkán járok haza,ami a közérzetemen lendít.Ha tényleg ennyire rossz a viszonyotok,próbálj meg titkárnőként elhelyezkedni valami külföldi cégnél,ha beszélsz nyelveket és szakíts meg anyukáddal minden kapcsolatot.Ha összeköltözöl valakivel,pl. albérletbe mész több emberhez,vagy ha van barátod,azzal béreltek egy garzont,ha koliba mész,stb azzal spórolsz valamennyit.Sok sikert!
2015. jan. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!