Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyen anyával kezdeni?

Mit lehet ilyen anyával kezdeni?

Figyelt kérdés

Már nem tudom mihez kezdjek.


Elmondtam hónapokkal ezelőtt 1 titkomat (nem rossz dolog), és azóta állandóan meghazudtol. Akármit mondok : "Ne hazudj" "mond el az igazat"....most komolyan, már kikészülök.

Ha meg nem mondok el semmit akkor meg az a baja.


Tudni akarja mindíg kivel barátkozok, mit dolgoznak az illető szülei stb....most komolyan...



Mi a baja?:S Mit lehet ilyennel kezdeni?


19/L


2012. dec. 3. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nagy lány vagy már, nagyjából már külön életet élsz, mondd meg neki, hogyha külön élnél, még ennyit sem tudna rólad. el tudod dönteni, kivel barátkozol....
2012. dec. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
óóó hogy ezt hányszor mondtam.....kb a 0-val egyenlő a hatása
2012. dec. 3. 22:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Azon jar az agyam, hogy en valoszinu csak annyit mondanek, hogy megbiztam benne es nagy tevedes volt! Ne haragudjon de tobbe nem akarsz bizonyos dolgokat megosztani vele amihez nincs kulonosebb koze. Forditds ellene a sajat fegyveret! Hiszen ezt csinalja veled....
2012. dec. 4. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

inkább azt látom, hogy azt hitte, mindent tud rólad.

te meg meglepetést okoztál azzal az egy titkoddal.

innen tudja, hogy mekkorát tévedett, és azt hiszi, hogy mindig hazudsz.

önálló egzisztenciával rendelkező felnőtt majd akkor lesz, ha eltartja magát, meg tudja oldani a lakhatását is.

Egyelőre örüljön, hogy szülei kicsi lánya lehet, akit féltenek, és nem szeretnék, ha rossz társaságba keveredik.


De ha azt hiszi, hogy minden ember lehet egyforma, vagy egyforma, és mindegy, hogy a családjában mit szív magába, akkor csak gondolja azt, míg nem koppan.

2012. dec. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De épp ezaz, hogy nem akarok anyuci kicsi lánya lenni, mert nem vok kisgyerek, de nem érti.

Gyakran gondolok arra, hogy semmit nem mondok el neki, mert minek, ha úgysem hiszi el, de utána megint én vok leb*szva, mert mi az h én nem mondok el semmit, h ő az én anyám és neki joga van mindent tudni....


Most nem azért, de egyetemen az évfolyamtársaim sac per kb 95%-a olyan, hogy letojja mi van otthon, nem érdekli a család véleménye, élvezi az egyetemista éveket, és a szülei MÉGSEM aggódnak érte ennyire....


Komolyan nem értem. És hiába mondtam el ezt az évfolyamos dolgot neki, mintha a falnak beszélnék, meg "te ne példálózzál mással".....


Fogalmam sincs mit tegyek.

2012. dec. 4. 18:12
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem ezt csak te látod így.

Elhiheted, hogy rengeteg aggódás, és áldozat "van egy gyerekben", mire egyetemista lesz.


Ha nem lenne bennük, akkor csöveznének az árokőarton, és nem az egyetemen bohóckodnának.


Szerintem egyik sem fog azzal dicsekedni, hogy ő otthon is milyen jól érzi magát, és van hova szaladni, ha baj van.

Kicsit mindnyájan "előadjátok magatokat" egymás között.

2012. dec. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez egyetem előtt is így volt, most egyetemi évek alatt is ez megy.
2012. dec. 4. 21:44
 8/8 A kérdező kommentje:
Aggódás normális, túlaggódás és meghazudtolás már kevésbé.
2012. dec. 4. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!