Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Soha nem csaltam meg senkit...

Soha nem csaltam meg senkit és engem se, soha nem voltam féltékeny tipus, akkor miért van az hogy bizom a menyasszonyomba? Bennem lehet a hiba vagy valami tényleg nem ok nála?

Figyelt kérdés
Soha nem voltam féltékeny tipus,soha nem csaltam meg senkit és engem se csaltak meg.Szóval még az sem lehet hogy régi rossz berögződés és az miatt.Egyszerűen olyan érzésem van néha,mintha kételyek között tartana,egyfolytában küzdeni kellene érte és mindig bizonyítanom kellene.Miért lehet ez szerintetek?Talán a viselkedésével provokálja ezeket az érzéseket bennem,ami csak tudat alatt van bennem?Már tényleg nem tudok mire gondolni,nincsen kisebbség érzésem,jól megértem magam a nőkkel,nem vagyok egy rusnya bunkó,egészséges önbizalmam van én úgy gondolom.Szóval nem igazán értem hogy mi generálja ezeket az érzéseket?Szerintetek mi lehet a háttérben?
2015. jan. 8. 07:49
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Sokat gondolkodtam a dolgon,de nem igazán tudok rájönni,hogy mi generálja ezeket az érzéseket,hiszen szeretem őt,és ő is engem elvileg.De én néha nem hiszek neki és kételyeim vannak vele kapcsolatban.Már tarttam önvizsgálatot jópárszor,de mindig oda lyukadok ki,hogy szeretem és nem tudnék nélküle élni.Az sem mondható hogy nekem vannak vele problémáim és csak rá vetíttem ki a dolgot.
2015. jan. 8. 07:52
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Mikor szokott ez az érzés rádtörni?

Együtt vagy olyankor a menyasszonyoddal, vagy épp távol?

Mióta tart a kapcsolat? Kor?

2015. jan. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát ez elég változó hogy mikor jön ez az érzés,van amikor távol van akkor,de van olyan is amikor itt van mellettem,akkor is rámjön ilyen érzés.Néha mintha nem tudná nekem átadni magát,vagy is nem tudom ezt megfogalmazni neked.

2.5 éve vagyunk együtt,1.5 éve együtt élünk.Én 31 vagyok,ő 29 éves.

2015. jan. 8. 08:12
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
" akkor miért van az hogy bízom a menyasszonyomba". Hát ez nagy hiba!
2015. jan. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%

'Egyszerűen olyan érzésem van néha,mintha kételyek között tartana,egyfolytában küzdeni kellene érte és mindig bizonyítanom kellene.'

Egy okos nő, nem hagyja, hogy eltunyulj :)

2015. jan. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat most vettem észre,hogy elgépeltem a címet így félreérthető.Szóval a kérdés az,hogy Miért nem bízom benne?A nem az lemaradt.
2015. jan. 8. 08:45
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy okos ferfi pedig nem tunyul el! ;)
2015. jan. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jól csinálja a menyasszonyod, fenn tartja az érdeklődést folyton, így mindig izgalmas lesz és nem fogsz másra vágyni.

De talán azért is van, mert őt annyira szeretnéd, hogy jobban félsz, hogy elveszíted és ez táplálja a bizonytalanságod.

2015. jan. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet azert erzed ezt, mert a parodnak van valami problemaja, ketelye, amit nem mond el. Lehet o is erez hasonlokat es lehet o sem tudja pontosan mit erez es miert. Lehet neki viszont volt olyan kapcsolata ahol megcsaltak es ez bizony barmikor elojohet es talan ezert nem adja at magat teljesen. Szerintem ez eleg fontos dolog, beszelj vele errol.
2015. jan. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy okos nő az érdeklődést, izgalmat tartja fönt és nem a kételyt, bizonytalanságot. Lehet, hogy beszélgetnetek kéne és elmondani az érzéseidet. Egyre vigyázz!! Csak nyugodtan, kedvesen és szeretettel telve kell beszélgetni, és akkor nincs sértődés, félreértés.
2015. jan. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!