Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha nő akar...

Miért van az, hogyha nő akar házassági szerződést kötni, az előre látó, ha férfi, az egy szemét gazember?

Figyelt kérdés

2015. jan. 8. 11:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Ki mondja ezt? Mindkét irányból bizalmatlanságnak és a kapcsolat alapjaiba vetett kétségnek tartom. Akivel nem osztanám meg az egész életem és mindenem, ahhoz nem mennék hozzá. Számomra ez ennyire egyszerű.
2015. jan. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Akik a pénzhez akarnak férjhez menni, azok hangoztatják ezt. Akinek esze van, messzire kerüli ezeket a nőneműeket.
2015. jan. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%

szerintem ez nem nemfüggő, én még sosem hallottam hogy valaki ezt mondta volna.

mi mindenképp fogunk kötni, nem azért mert egymásban nem bízunk, hanem mert a családjában olyan undorító kizsákmányoló válások voltak, hogy beleivódott ez a gondolat. én nem bánom, nem érzem hogy bizalmatlanság lenne, mert ha együtt maradunk, ami ugye az alaphipotézis, akkor úgysem lesz rá szükség.

2015. jan. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%
Na, ezért kellett az előző kérdés, hogy aztán ki lehessen írni még hármat róla néhány pontért meg helyezését a ranglistán.
2015. jan. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Ez a nézet csak itt a Gyakorin unatkozó nők között terjedt el.
2015. jan. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
Mert általában a nők érzelmi szempontból közelítik meg a kérdést. A férfiak meg racionálisabbak.
2015. jan. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
6-os, akkor miért nem érzelmesek, amikor a saját pénzükről van szó?
2015. jan. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%

Én kötelezővé tenném a házassági szerződés megkötését.

Ha kötelező, akkor egyik fél sem sértődhet meg, és egyik fél sem használhatja ki a másikat váláskor.

2015. jan. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%
Ezt honnan veszed? Mert kiírtál egy általánosító, semmitmondó kérdést, ami magyarázatra szorulna. Lehet, rosszul választottál vagy rossz példa van előtted, de attól még nem mindenhol megy ez így.
2015. jan. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%

Én már teljesen az elején tisztáztam, ha szerzôdést szeretne én aláírom. Megsértôdés nélkül. Szerintem aki nem akarja aláírni annak vaj van a füle mögött.

Nekem eszembe nem jutna kisemmizni a másikat, nem kellene az, amiért nem én dolgoztam meg.

25/N

2015. jan. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!