Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Angolok hogy nevezik az...

Angolok hogy nevezik az olyanokat, akik rosszat tesznek másokkal? Általánosságban, mint nálunk a "szemét" vagy még magyarban sem tudom igazán. Gazember, rosszfiú, nem túl használatosak.

Figyelt kérdés

Szoktuk mondani hogy "rendes" meg "kedves" de az ellentétük nem egyértelmű, mert... na mindegy.

Szóval egy olyan angol szó kellene, ami nem durva. Egy online játékban a szerverem címe pár napig az volt, hogy "idiots will banned", bár abban se vagyok biztos hogy ez így helyes e, kérem valaki írja meg. Szóval az idiot helyére valami olyan ami nem túl durva, de ott van figyelmeztetésnek. Az értelmes lenne hogy game-ruiners? Játék-rontók.


2011. márc. 14. 20:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
bastards...
2011. márc. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Pl.: "mischief-maker" (bajkeverő, kártevő)
2011. márc. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
elsőnél a pont,
2011. márc. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
bastard, fag
2011. márc. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

20:44-es

Ha már te vagy itt a szűkszavú igazságosztó, akkor fejtsd ki, hogy miben nem felel meg a mischief-maker a kérdező által leírtaknak? (Miután enyhébb, mint a bastard és az volt a kérés, hogy ne legyen durva...)

2011. márc. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
mert egyszerűen nem ebbe a szövegkörnyezetbe illik, kedves barátom
2011. márc. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mondod te...
2011. márc. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
te egy igazán mischief maker-vagy, ragaszkodsz hozzá, én kocka vagyok , több mmo-ban megfordultam, és nem rpg-ben mielőtt erre céloznál, és hidd el legrosszabb ez, persze megértik meg minden, de egyszerűen nem oda illő
2011. márc. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
OK - meggyőztél...
2011. márc. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Holnap akkor kiírom a bastard-ot, de legalább a mischief-maker szót is megismertem:)
2011. márc. 14. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!