Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szégyenlem magam, de...

Nagyon szégyenlem magam, de szemét dolog lenne tőlem, ha szakítanék?

Figyelt kérdés

Párom nős volt, amikor megismerkedtünk. Csak kalandot akartunk mind a ketten, de több lett belőle, és hamarosan beadta a válást. Nekem egyértelmű volt, hogy a gyerekeik a nőnél maradnak, de megállapodtak, hogy heti 2x nála vannak, plusz minden 2. hétvége. Meg ahogy alakul. Nem örültem, de úgy voltam vele, hogy próbáljuk meg. De nem működik. Amikor itt vannak a gyerekei, én kifutnék a világból. Nem nekem való, nagyon fiatal vagyok még pótanyának.


Viszont mégis miattam vált el - mit tegyek?


2014. okt. 27. 15:10
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
63%
Gerinctelen vagy
2014. okt. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
43%
Kösd fel magad.
2014. okt. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:
Igen, tudom; a házasságuk természetesen tökéletes volt, őt mindig leitattam meg rámásztam stb. Erre nem vagyok kiváncsi.
2014. okt. 27. 15:12
 4/53 anonim ***** válasza:
52%
Aljas dög vagy!
2014. okt. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
50%
Edd csak meg amit föztel!
2014. okt. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
96%

Két emberen múlik egy kapcsolat. Az ő döntése is volt, hogy elválik, és így alakítja az életét. Ha te nem kérsz többet belőle, akkor nem tehet szemrehányást, nem ígértetek egymásnak örök együttlétet.


Sz.r helyzet, de ez van. Inkább szakíts, mint hogy szenvedjetek évekig/évtizedekig.

2014. okt. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
91%

Ha el tudtad csábítani (már ha ez történt), akkor másnak is sikerült volna. Ez esetben vagy eleve olyan típus, aki fűvel-fával, vagy már régóta gondok voltak a házasságában és csak az ürügyet kereste, hogy kiugorhasson a kapcsolatból.

Kár aggódnod a dolgon, ha nem vagy boldog, akkor szakíts vele.

2014. okt. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
79%

Bocs, de edd meg amit főztél. A pasi ki lesz rád akadva, a nő valószínűleg érezni fog némi elégtételt, illetve még jó párszor visszahallod majd, hogy mekkora ribi vagy.

Mire számítottál amúgy? Hogy majd a nővel együtt a gyereket is dobja? Általában az elvált pasihoz adják a gyereket is extraként.

Viszont mindettől eltekintve annak sincs sok értelme, hogy benne maradj egy rossz kapcsolatban.

A pasi már döntött. Most neked kell dönteni. És utána viselni a következményeket természetesen.

2014. okt. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem akarsz így élni, szakíts, hátha visszatalál az exéhez vagy talál egy rendes nőt. Ne játssz az idejével és az érzéseivel tovább.
2014. okt. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
56%
Lehet, hogy be volt tokeletes a hazassaguk es ketton all a vasar, de akkor is undorito vagy. Lehet lepontozni..
2014. okt. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!