Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem kéne keresnem a sógoroma...

Nekem kéne keresnem a sógoromat vagy neki engem/minket?

Figyelt kérdés

Anyósom karácsony környékén elég durván beszólt nekem, azóta nem beszéltem vele és nem is mentem át hozzá, a férjem volt nála párszor, nem is tervezem egyébként, amíg bocsánatot nem kér.

Sógorom kint él külföldön, a napokban érkezett haza (anyósomnál lakik egyébként, amikor itthon van), mindig át szoktunk menni a férjemmel. A férjem most nincs itthon egyébként, majd szombaton jön haza, a sógoromnak pedig vasárnap lesz a születésnapja. A férjemmel egyébként első babánkat várjuk, mióta megtudtuk, sógorom még nem volt itthon.

Hülyén jön ki, mert meg kéne köszöntenem, de anyósomhoz sem szeretnék átmenni.

Ill. a sógorom is érdekes, mert se nekem, se a férjemnek még csak boldog új évet sem kívánt és nem is keresett, mióta itthon van. Pedig a babára való tekintettel azt hittem fog majd, de nem.

Gondoltam rá, h áthívom hozzánk, de ezek után, h boldog új évet sem kívánt és felém/nk sem nézett, mióta itthon van, nem tudom...

Tudom lehet, h felfújom a dolgot, biztos a hormonok, de anyósom zavar legjobban ebben az egészben. Na mindegy. Ti mit lépnétek?


2015. jan. 8. 19:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Én semmit. Aki keres, megtalál. Ennyi.
2015. jan. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szülinapja miatt sem keresnéd?
2015. jan. 8. 20:07
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
#1: Ugyanezt mondhatja a sógornő is, akinek mellesleg semmi köze a mosolyszünethez a kérdező és anyós között :)
2015. jan. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
55%
Biztos nem keresném,még a szülinapja miatt sem.
2015. jan. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
"Boldog új évet sem kívánt" - Ti neki igen, és arra nem reagált? Ha így volt, akkor nem köszönteném fel.
2015. jan. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem, mi sem kívántunk.

Mindig mi keressük őt, hogy mi van vele, ő csak akkor keres minket, ha vmit akar. Kíváncsiak voltunk, h most ír-e, hív-e minket.

2015. jan. 8. 20:14
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mi is a kérdés?

Egyébként meg etegyetek belátásotok szerint.

1. voltam.

2015. jan. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Ebben az esetben személyesen nem keresném. A férjed majd felköszönti ha akarja. Esetleg írj neki egy üzit és akkor nem szólhat semmit hogy udvariatlan vagy. Ha mégis reklamálna, visszakérdezni hogy hát te sose köszöntesz minket azt hittem nem érdekelnek az ünnepek, nem akartalak megsérteni D.
2015. jan. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi, ez jó ötlet :)
2015. jan. 8. 20:29
 10/16 anonim ***** válasza:
73%

Nem tennék semmitsem az ég világon.Újévkor nem köszöntöttétek meg (most az 1x)...mivel felnőtt ember,tudnia kellene-illene,ha Ti nem,akkor majd Ő felköszönt benneteket.Mivel ez nem történt meg,(nyilván "haragszik" a fent említett vita miatt.)így joggal érezhetem magam úgy,hogy most ezen ok miatt,kihagyom az idei szülinapi köszöntést. :)


Ui. Nem minden esetben kell gyengébbnek lennünk és abszolút nem szükséges meghunyászkodnunk,csak mert Ő a külföldi sógor!


Üdv!

2015. jan. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!