Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondjátok meg, Mi a baj velem?

Mondjátok meg, Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
Egyre azon veszem észre magam, h. szinte semminek nem tudok szivböl örülni, ami velem történik! Barátaim, ismeröseim, elmesélnek egy apro jo hirt, és sirni tudok a boldogságtol... Viszont a magam életével nem vagyok soha elégedett. Okom nincs az elégedettségre, és meg sem tudom magyarázni, h. mi hiányzik?! Németországban élek, csodás párommal. Fantasztikus munkahelyem van, nem kevés fizetéssel, és nagyon jo munkatársakkal.Családommal felhötlen a viszonyom.Egyfolytában tartjuk a kapcsolatot, csak ugy, mint régi és uj barátokkal. Ennek ellenére elégedettlen vagyok, sokszor rám jön a depresszio, csak sirok minden ok nélkül.Kinézetemmel sincs probléma, nem vagyok full extras, de megfordulnak utánam a férfiak...Nincs semmi kivetni valo az életemben. Szeretnék rájönni, h. mi a baj velem?! Akik csak lehurrognának, kérem NE irjanak!
2010. febr. 6. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Erre a kérdésre csak és kizárólak TE tudod a választ.És mielőtt ide válaszolnál,kérdezd meg önmagadtól hogy mi az ami hiányzik az életedből!Légy magaddal nagyon őszinte!És amikor megkaptad a választ,rá fogsz jönni hogy pont ezért vagy olyan kedvtelen.Mert ha minden szép és jó,akkor az ember nem érzi magát így ahogy te!Valami van ami nem stimmel és amiről csak te tudsz!
2010. febr. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Már le is írtad. Depressziós vagy. Menj vele pszichológushoz, mert rosszabb lehet. Ez egy betegség, nem kell szégyelni, mindenkivel előfordulhat. Viszont egy jó doki, meg a család segítsége, kiszedhet belőle simán.
2010. febr. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Probáltam rájönni, h. mi a bajom, de ahogy olvashattátok, semmi hiba nincs az életemben! Orvoshoz meg nem tudok elmenni, mert németbe élek, nem vagyok állampolgár, igy esélyem sincs. Azért köszönöm!
2010. febr. 6. 18:47
 4/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Pont azért írtam, hogy depressziós lehetsz, mert nincs valódi oka a levertségednek. Biztos, hogy minden ilyen tökéletes? Tuti rendben van minden a pároddal? Mert én magamból indulok ki, és ha tényleg szeretem a párom, és ő is engem, akkor nem tudok nagyon szomorú lenni.

Nem írtad a barátokat. Elengedhetetlen részei az életnek szerintem. Vannak? De olyan igaziak, akikkel mindent meg tudsz beszélni. Sokat ér. Valamennyire helyettesítheti a pszichológust, ha van olyan ember, akivel tényleg mindenről tudsz beszélni.

Ki szoktál mozdulni? SZoktál járni szórakozni? Néha kell egy kicsit menni. Nem szabad otthon punnyadni. Attól még jobban depressziós lesz az ember.

2010. febr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Párommal minden a legnagyobb rendben, soha nem veszekszünk, és szeretjük egymást. Barátom megint rengeteg van, itt is, otthon is. Otthoniaknak elmondtamh, h. valami baj van.Szinte követelik, h. menjek haza, de nem tehetem. Munkám és párom végett sem. Heti 6 napot, 12ora, emellet inkább az alvásra vágyom, nem pedig a kimozdulásra.
2010. febr. 6. 19:41
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy ha ilyen sokat dolgozol, túl fáradt vagy, és túlhajszolt. Lehet hogy segítene, ha elutaznál pároddal pár napra valami szép helyre. Az mindig feldobja az embert.

Az sincs kizárva, hogy ha nem táplálkozol egészségesen, kiürülnek a szervezetedből bizonyos vitaminok és nyomelemek, az viszont okozhat rossz kedvet, fáradtságot. Lehet nem ártana egy teljes vérkép, és kivizsgálás.

2010. febr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, szerintem ez azoknál szokott lenni, ... szóval valami "lelki" hiányzik. Nem tudom, hívő vagy-e, vagy ilyesmi. Müller Pétertől olvastam még régebben, hogy "Isten az, ami hiányzik". De magamon is észrevettem. Pár éve már, hogy hívő vagyok. És azóta olyan boldognak érzem magam. Eckhart Tolle is nagy név mostanában, talán hallottál már róla. Spirituális tanító, író, pl. A Most Hatalma, meg sok más írás és CD-k. Ugyanezt mondja, hogy amíg még van valami hiány, amiért küzdhet az ember, meg amiről gondolja, hogy majd megszerzi, és akkor jó lesz, addig még lehet boldog is akár. De ha mindene megvan az anyagi világban, és mégse boldog, akkor nem érti az egészet.
2010. febr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A jelenség neve anhedonia. Depresszió tünete lehet, de másé is. Sokféle hangulatzavar létezik, ezek egy része kóros. Szakemberrel kell beszélni.
2010. febr. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!