Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mondjátok meg, ha nem az...

Most mondjátok meg, ha nem az én családom, azt hiszem ilyen nincs. Változás szerintetek?

Figyelt kérdés

Apám szülei mindig is olyanok voltak, mint akik más bolygóról jöttek...3 évesen flotír törülközőt kaptam tőlük karácsonyra, 4 évesen 40-es házi papucsot...édesapámék lagzijára úgy jöttek el, hogy 6 kor haza mentek "tehenet fejni" (nem mintha nem lett volna kire bizni)...pletykákkal elintézték, hogy a rokonság fele ne jöjjön a lagzira, azátn szóvá tették, hogy kevesen voltak...stabilizálódott a viszonyunk, de kb. mindig volt valami ami piszkálta a csőrüket, olyan dolgok, amik egy "normál" embert nem idegesít...(itt abszolút nonszensz dolgokra kell gondolni) Azt tudni kell, ők világ életükben a nagy telkeket, a sok állatot hajszolták. nyugdíjas éveikben meg soha nem álltak meg két percre, mindig gazdáskodtak, ez volt mindig ami a család előtt való volt...pénzük mindig volt sz.rásig, nem mondom, hogy nem adtak, mert sokszor adtak, de ezzel részükről a nagyszülői-szülői kötelességek elvoltak rendezve...ha kórházban voltam küldtek 2000 Ft-ot, ahelyett, hogy meglátogattak volna...

Egy olyan fél éve megint beállt a krakk, nem tudom mi az oka, nem beszélnek apámékkal (gondolom a szokásos). Me felhívott nagyanyám, hogy kit bújtogattunk ellenük, mert valaki felhívta őket telefonon, hogy törődjenek az egyetlen gyermekükkel, míg lehet...mondtam neki, hogy nem tudom én miről van szó, és mi nem mondtunk senkinek semmit a családi dolgokról, szóval mi nem bújtogattunk fel senkit...azt mondta nem hiszi, és ki fogja nyomozni...

Most épp itt tartunk. Apám most hétvégén készült, hogy beszél velük, de ha ezt elmondom, biztosan nem megy arra fele. Most mondjátok meg?! mi a francot lehet csinálni?


2011. aug. 25. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Idős emberek több évtizedes életmódja. Ne reménykedj változásban.
2011. aug. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt gondolom...de mégis mit tegyek...ez nem normális...és mégiscsak apám szülei...
2011. aug. 25. 14:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyelőre ne avatkozz bele, Apud majd beszél velük, erről a legutóbbiról hallgass most még.
2011. aug. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem vagyok már gyermek és csípi a szememet, mit leművelnek. Apukám így is súlyos beteg, nem kellene neki még a hülyeségüket is elviselni...

Most meg engem gyanúsítanak, hogy kit bújtogattam fel...naneee

2011. aug. 25. 14:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg Apudnak joga van ezt tudni,mondd el!Úgyis tudja,hogy általában milyenek.Én azt mondom,mondd el.
2011. aug. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azt hiszem elmondom, mert ha odamegy tudnia kell erről is. Amúgy is még rosszabb hogyha utólag derül, ki hogy én tudtam erről a dologról...

Javasoltam már, menjenek a Móunika sóba:D

2011. aug. 25. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!