Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Folyton azt kérdezik, mikor...

Folyton azt kérdezik, mikor jön már a gyerek. Van erre valami frappáns válasz?

Figyelt kérdés
Rettenetesen idegesít. Bárhová megyek, mindenki ezt kérdezi. Nemrég elvetéltem, amit csak a szűk család tud, és nagyon zavar, mikor felhozzák a gyerektémát. Az utcára nem tudok úgy kilépni, hogy valami "jóakaró" ne érdeklődne. Két éve vagyok házas. Legszívesebben ki se mennék, de dolgozni muszáj elmennem. Vagy valami nem szalonképest mondanék, esetleg süketnek tettetném magam... Komolyan mondom, már emberek közé sincs kedvem menni. Van ötlet?

2015. jan. 14. 18:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%

férfinak: "majd amikor megcsinálod"

nőnek: "majd amikor a férjed megcsinálja"

Nálam ez bevált.

2015. jan. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
57%
Sajnálom, hogy az előző ilyen rosszul ért véget. De nem értem, miért magadban pörögsz, miért teszed függővé a lelkiállapotodat másoktól? Lehet hogy a vetélés magánügy, a gyerek után érdeklődés (pláne hogy nyilván érzékelték korábban, hogy gyereket szeretnétek) viszont gyakori és természetes, főleg ha nem adsz rá normális választ. Ha terhes lennél, örülnél neki, hogy ennyien örülnek veled együtt. Ha valaki megkérdezi, akkor megmondhatod, hogy az első terhesség nem sikerült, majd lesz, amikor lesz. Soha többet nem fogja kérdezni.
2015. jan. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%

-Mikor jön már a gyerek?

- és neked mikor jön??


ez mindig beválik.

2015. jan. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%

- Mikor jön a gyerek?

- Holnap érkezik a hat-huszas vonattal, bmeg!


- Mikor jön a gyerek?

- Nem tudom, nem írta meg.


- Mikor jön a gyerek?

- Semmi közöd hozzá, én se kérdezem, hogy melyik évben mostál fogat utoljára.


- Mikor jön a gyerek?

- Még el se ment.


- Mikor jön a gyerek?

- Milyen gyerek, bszod?! Nincs is gyerekem! Noooormális?!

2015. jan. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%

Távolabbi ismerősnek: Majd.


Közelebbinek, rokonnak: Voltam terhes, de elment a baba. Egyebet szeretnél tudni?


Rájönnek, hogy pofátlanok, és többet nem kérdezik.


(ha tudsz tiszta fejjel állni a témához, ha nagyon friss élmény, akkor nyilván neked kell érezni, ki tudod-e ezt mondani)

2015. jan. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
85%
''Majd ha jönni akar...''
2015. jan. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
65%

"Rájönnek, hogy pofátlanok, és többet nem kérdezik."


Aha, vagy "jóindulatúan" pletykálják tovább: Te, hallottad, hogy a Viki elvetélt? Biztos nem is lehet többet gyereke, azért reagált olyan idegesen a kérdésünkre!

2015. jan. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, jókat küldtetek. Szétröhögtem magam. :) A pletykálás így is megvan, az nem zavar, csak beszélgetni ne kelljen róla. Tényleg köszi. Életmentő.
2015. jan. 14. 19:05
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

"- Mikor jön a gyerek?

- Még el se ment."

Ezen besírtam, annyira jó :D Nem tudom miért kellett ennyire lepontozni a válaszolót, nagyon frappáns riposztokat írt.

2015. jan. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Szerintem is :)
2015. jan. 14. 19:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!