Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom szép lassan nagyon...

A párom szép lassan nagyon meghízott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem hajlandó beismerni hogy ez már nem természetes. Pedig a gyerekeknek is rossz példát mutat. Mivel hathatnék rá?

2015. jan. 15. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Főzz neki fogyókurás ételeket, ha a szép szóból nem ért akkor a célzásból lehet...
2015. jan. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Mondd meg neki,hogy mától egészségesebben szeretnél élni, vegyen egészséges dolgokat, és abból főzzön. Valószínűleg nem fog magának külön főzni hízlaló kajákat, ha te nem azt szeretnéd enni.


Biztos tőled is megkérdezi a párod mit főzzön ma, mit ennél szívesen. Nézz ki a neten fogyókúrás recepteket, és határozottan mondd azt hogy te ezt szeretnéd enni.

2015. jan. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy elottem is irtak.. fozz 'dietasan" es ne csak 1-2 honapig hanem eletmod valtaskent....... Vegyel: tk pekarut,alacsony zsirtartalmu sajtot,turot,gyumolcs,zoldseg,csirke,marha.
2015. jan. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg rábeszélni egy közös, egészségesebb életmódra, ami az egész családnak jót tesz. Egészséges ételekre, amitől energikusabbak lesztek, mozgásra, amitől erősebbek, rugalmasabbak.

Még a nasik is lehetnek alacsony kalóriatartalmúak, egészségesek.

Hátha így kedvet kap az életmód váltáshoz.

2015. jan. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15%
Főzzön magának az, aki fogyizik.
2015. jan. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez velem is megtörtént. Én rábeszéltem az asszonyt, hogy főzzön diétásan, és etessen gyümölccsel.

De mivel tartósan nem hajlandó rá, marad a gyors kaja, gyümölcs nélkül, és a folyamatos hízás. :-(

2015. jan. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

főzz diétásan és dobd ki a hűtőből a hízlaló cuccokat :) legalább a gyerekek is egészségesebben fognak étkezni :)


ha te vagy a férfi,akkor is!

2015. jan. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Fogadd el olyannak amilyen és ne piszkáld. Mégis mivel mutat rossz példát így?
2015. jan. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8 as ne hari de már mért kéne elfogadnia olyannak amilyen? Egy párról beszélünk ahol nem csak mi számítunk hanem a másik fél is és jelen esetben a gyerekek.Ha valaki alkesz akkor azt is fogadjuk el amilyen?

Még ha a megismerkedésükkor is kövér lett volna mit most akkor talán helytálló lenne amit mondasz. Mondjuk szememben akkor sem az, a kövérség, mint ahogy a cigaretta, alkohol, és hasonló dolgok, amiket túlzásba visznek az emberek. Ennek az egyetlen oka az akaraterő hiánya , ennyi és nem több, kivéve aki betegség folyamán hízik el. Az meg hogy valaki nem akar a párjáért egy ilyen abszolút normális dolgot mint egy fogyókúra, dohányzásról leszokás, stb. megtenni annak el kéne gondolkoznia hogy mi a fontosabb? Az hogy zabálok vagy a párom és a gyerekeim. Ön dönt...

2015. jan. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
27%

Hmmm nehéz ügy,én elhagynám ezért.

Én odafigyelek a kajára edzek heti 4-t akkor olyat keresek aki szintén,viszont ha felhagy az edzéssel nem figyel az alakjára vagy a külsejére én nem szólok neki,mert ennek belülről kell jönnie,ahogy nekem is belülről jön,hogy adok magamra.

gy szépen lassan leépitem hogy észre se veszi vagy keresek szeretőt aki csinos és vékony.

Jársz edzeni?

Mert ha látja,hogy nagyon figyelsz magadra ez nem törénik meg,ahogy én teszem,látja,hogy izmos,és jó megjelenésű vagyok sőt amióta vele vagyok még jobban odafigyelek,ezzel kapcsolni fog,mert fél,hogy kilépek ha nem veszi fel a tempót.

Csináld ezt,hidd el csak ez működik,lesz aki kihátrál pont ez egy szűrő.

27Ffi

2015. jan. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!