Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van okom féltékeny...

Szerintetek van okom féltékenykedni, gyanakodni a barátom haverjára?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt a barátommal, 25 év körüliek vagyunk.

Van neki egy jó haverja, akivel sokat hülyültek a közös munkahelyükön, és jól elmúlatták az időt. A haver viszont biztos, hogy legalább bi, már csak ránézésből is, vagy valami eltitkolt homoszexuális, hiába van barátnője :D

Facebookon szoktam látni a beszélgetésüket, és a haver állandóan küldi neki "viccből" a szívecskés smileykat, matricákat, a "puszikat" "ciákat" "szeretlek barátomat" ... ami néha viccesen hat, néha pedig már komolynak.

A barátom ezt nem viszonozza, mármint hülyül a haverjával, és nagyon szereti őt, ezt érezni rajta, de ő azért nem küld ilyen szívecskést dolgokat, és nem úgy beszél, mint egy homo.

Már sokszor viccelődtem a barátommal, hogy a végén még nem is csajjal fogsz megcsalni, hanem vele, és akkor majd koppanhat az állam a padlón :D Pár komoly pillanatban már közösen is megállapítottuk, hogy az a gyerek tényleg "más" egy kicsit.

A haver munkahelyet váltott, és állandóan írja a barátomnak, hogy majd szünetben felhívlak, meg hogy bocsi, hogy tegnap nem hívtalak, csak bealudtam, meg ilyenek (napközben)...

Amikor hallom a telefonbeszélgetésüket, és általában mindig hall(hat)om, akkor csak ökörségekről beszélgetnek. De most is úgy hiányoznak egymásnak kölcsönösen, mint két szerelmes. A barátom is letargiában volt pár napig, hogy milyen szar lesz most egyedül a melóhelyen. Jó, ezt megértem, mert más normális ember tényleg nincs ott, és ezzel a haverral is csak nevettek mindenen.

Sokszor olyan érzésem van, hogy hiába van a havernak barátnője, mintha először viccesen próbálná felfedezni, megtudakolni a barátomtól, hogy őbenne is vannak-e ilyen hajlamok??!! És bár eddig a barátom 100%-osan heteronak tűnt, de már én is megfogadtam, h még viccesen sem említem ezt a témát, nehogy én beszéljem bele a hülyeségeket, amik eddig nem is léteztek!!!

Egyébként a barátom mindig azt mondja, hogy csak hülyéskednek, meg hogy dehogy lesz ő meleg...


Szerintetek csak továbbképzeli a női agyam, vagy tényleg lehet benne valami?


2015. jan. 15. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Hát te még hülyébb vagy mint az átlag féltékenykedö idióta nök!!!
2015. jan. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Mikor én a páromon számon kértem ezt (igen nálunk is volt ilyen probléma) akkor a párom azt válaszolta, hogy inkább megszakít minden kapcsolatot a haverjával, mert semmi képp se tenne olyat amiből én azt hihetem, hogy ő homosexuális. Szerintem beszélj vele mindenképpen, mondd el neki, hogy téged ez borzasztóan zavar, és ha megoldható, akkor tapintatosan állítsa le a haverját, és viselkedjenek úgy, ahogy a normális haverok viselkednek, vagy fejezzék be, mert ez nem csak téged zavar, ha a külvilág hallani fogja ezt a párodnak lesz borzasztóan ciki, hogy mindenki melegnek fogja nézni a környezetében...
2015. jan. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kettes, és nálatok hogy alakultak a dolgok?!
2015. jan. 15. 20:57
 4/11 anonim ***** válasza:
Sehogy. Mint emtettem megszakította a kapcsolatot a haverjával, mert úgy érezte, hogy ha én mint a párja azt gondolom, hogy homosexuális, akkor ott már nagyon nagy gondok lehettek. Az én párom annyira hetero volt, hogy borzasztóan a szívére vette, hogy én azt hiszem róla, hogy homokos :-) Normális féfinak ilyenkor meginog a férfiúi büszkesége és egyből a fékre tapos...
2015. jan. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
5-ös! A tiszteletem a tiéd!:)
2015. jan. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

milyen ötös??

2015. jan. 15. 21:20
 7/11 Argloss ***** válasza:

Én nem maradnék olyan emberrel aki megkérdőjelezné a szexualitásomat és a hűségemet. Kiábrándítana az ilyen szintű bizalmatlanság. Ha lesz gyerek és vele is sokat foglalkozik majd, akkor az lesz a kérdés, hogy pedofil-e?

A másik gondolatom pedig az, hogy aki bizonygatni próbálja a szexualitását az maga sem teljesen biztos önmagában.

2015. jan. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ő nem bizonygatja nekem úton-útfélen. Neki egyértelmű, hogy ő nem homo. Csak ha rákérdezek, mondja.
2015. jan. 15. 23:25
 9/11 anonim ***** válasza:
Attól, hogy emiatt nem lett ellenséges a haverjához, még nem kellene gyanakodni.
2015. jan. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"a női agyam"


Mid ???

2015. jan. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!