Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan nő/férfi, akit...

Van itt olyan nő/férfi, akit megcsalt a párja? Mik voltak az árulkodò jelek, amik alapján elkezdtél gyanakodni?

Figyelt kérdés
2014. dec. 3. 08:21
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Tudta mikor vagyok szabadnapos és már jó előre közölte,hogy ő akkor tuti nem ér rá

Dugdosta a telefonját,ha megcsörrent azonnal szaladt kifelé a telefonnal

Nem ment a szex(neki)

Ugyanarra a kérdésre nem tudta kétszer ugyanazt a választ adni(ebből tanultam a legtöbbet,gyakorlatilag két keresztkérdéssel megfogok most már bárkit)

2014. dec. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyre többet nem volt otthon. Egy ideig annyira nem is zavart, ikreink születtek, zűrösek voltak az első hónapok, gondoltam jár neki a lazítás. De amikor pár hét után szóba hoztam a dolgot, érdeklődtem hogy kivel megy és hova ilyenkor, akkor vagy ingerült lett, vagy egyszerűen nem válaszolt.
2014. dec. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Mik voltak az àrulkodò jelek, amik alapjàn elkezdtél gyanakodni?"


Feltunt hogy egy szorakozohelyen a fonoke nyelve a szajaban van. Nem tudtak hogy en is ott vagyok..

2014. dec. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Eltávolodott tőlem. Alig ért hozzám, hetekig meg sem kérdezte, hogy vagyok. Ha kérdeztem, mi baja, azt mondta, hogy semmi. Aztán a (közös) gépünkön bejelentkezve hagyta a postafiókját, megnéztem. Aztán tudtam, hogy mi köti le a figyelmét.
2014. dec. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Állandóan rejtegette a telefonját, még zuhanyozni is azzal ment. Egyre kevesebbszer ért rá, többször járt el "haverokkal, kollégákkal". Amikor rákérdeztem, hogy mégis hova és kivel megy, ideges lett, hogy ne ellenőrizgessem, nem vagyok az anyja. Nem szép módszer, de ez már annyira gyanús volt, hogy egyszer amikor véletlenül kint hagyta a telefonját, belenéztem... hát így bukott le.
2014. dec. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Minden ember más és más ezért különböző módokban nyilvánul meg van aki kedvesebb a párjával van hogy kevesebb időt szán rátok és még sok egyéb dolog van.
2014. dec. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok dolga lett hirtelen,új barátok túlóra..

A telefonját is dugdosta előlem,pedig nem volt szokásom ellenőrizni.

Ha otthon volt ,akkor is mindig valami baja volt ,állandóan fájt a feje :)javasoltam menjen orvoshoz ...

De persze csak ezzel magyarázta,hogy nincs kedve velem semmihez.Visszagondolva szánalmas volt,sunyi kis disznó..

2014. dec. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!