Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom exbarátnője még...

A párom exbarátnője még mindig próbálkozik. Van okom féltékenykedni?

Figyelt kérdés

A barátommal 8 hónapja vagyunk együtt. Alig egy héttel azután kezdtünk járni, hogy ő szakított az akkori barátnőjével.

A lány még mindig szerelmes belé, gyakran írogat neki, amit a barátom legtöbbször figyelmen kívül hagy, de néha beszélget vele. Sokat kérdezget rólam, legutóbb azt, hogy mit nem szeret bennem a barátom, ő pedig beszámolt róla, hogy min szoktunk veszekedni. Nagyon rosszul esett, hogy a volt barátnőjével beszélte meg ezt.

A másik dolog, hogy a lány kérdezgette, hogy van-e még esélye a barátomnál, aki erre azt válaszolta, hogy mostanában nincs, vagyis nem utasította el.

Ezeket onnan tudom, hogy a barátom időnként beszámol ezekről a beszélgetésekről. Bízom benne, és nagyon szeretjük egymást, de ezek a dolgok megijesztenek. Miért nem hajtja el a lányt? Egyszer azt mondta, hogy ha szakítanék vele, akkor lehet, hogy visszamenne hozzá.

Ti mit tennétek a helyemben? Nagyon idegesít, hogy még mindig képben van az exbarátnő.

Természetesen elmondtam az aggályaimat a barátomnak, megbeszéltük, de kíváncsi lennék kívülállók véleményére is.

20/L



2013. jún. 9. 20:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Engem zavarna azt hiszem. Lezaratlannak tunik.
2013. jún. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Mintha az exemről írnál... Ez a pasi veled nem tervez hosszú távra, ezért sem zárkózik el az extől.
2013. jún. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is eléggé lóg a levegőben a kettejük kapcsolata. Mondjuk nem tudom mit vársz így, hogy 1 héttel a szakítás után jöttetek össze...
2013. jún. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is hasonló volt a helyzet (friss volt a páromék szakítása), DE: nem beszélgettek egymással, csak míg segített a lánynak párom albérletet keresni és elköltözni, és pláne nem beszélt az exnek rólam, se jót, se rosszat.

Amiket írtál, az alapján egyelőre te csak búfelejtő vagy, én nagyon résen lennék a helyedben.

2013. jún. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is jobb,ha óvatos vagy,és vigyázol a csajjal.Nem úgy fest,mintha a barátodnak Te jelentenéd élete nagy szerelmét.Ha így lenne,nem lenne képben az ex.
2013. jún. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%

Van. A kedves párod éretlen ember, nem volt hajlandó a volt kapcsolatát lezárni, ezt meggyászolni (minden veszteséget meg kell gyászolni, csak utána lehet tovább lépni, és a gyász nem egyenlő a halállal) és a gyász után próbálkozni egy másik embernél, hanem alig egy héttel a szakítás után rögtön egy másik embernél landolt.


Most titokban élvezi, hogy két nő marja egymást érte. Ő nem áll ki melletted, nem köteleződött el határozottan melletted (mert ez azt is jelentené, hogy az ex minden próbálkozását azonnal csírájában eltaposná), és nem engedte el a múltat sem.


Gondolkozz el azon, hogy te mit akarsz ettőlk a kapcsolattól, és meddig akarsz pitizni egy pasinak, aki két nővel (vagy isten tudja, hánnyal még) szórakozik, és pitizteti őket a kegyeiért.


Ha engem kérdezel, én úgy rúgnám ki, mint a macskát a hóra. Döntse el, hogy mit akar pontosan és kit akar maga mellé, és ha eldöntötte, akkor nincs helye holmi exeknek az életében.

2013. jún. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem olvastam a kifejtést, úgy gondoltam, túlreagálod. De nem. Én biztosan elgondolkodnék a szakításon, mert a jelek szerint ő még nem zárta le az előző kapcsolatát. Szerintem hamar egymás mellett köthetnek ki megint.
2013. jún. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Hát, nem jó dolog egy héttel egy szakítás után összejönni valakivel...


Így maradnak lezáratlanul az érzelmek, a múlt.

2013. jún. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján sztem van. De sztem barátoddal kellene elbeszélgetned erről, hogy ez mennyire rosszul esik, hogy nem hosszú távú kapcsolatként tervez veled, hogy kibeszél az exnek, hogy annak ellenére tartja vele a kapcsolatot, hogy az próbálkozik... nem értem, értelmes férfi miért nem látja be, hogy ez megalázó a kedvese felé. Sztem is lezáratlannak tűnik, barátod meg azt sem tudja, mit akar.
2013. jún. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondta, ha szakítanál vele, visszamenne a lányhoz. Szerintem ez egyértelmű!
2013. jún. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!