Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyermekelhelyezésnél mennyit...

Gyermekelhelyezésnél mennyit számt, hogy vkinek nincs munkája?

Figyelt kérdés
A (volt) párom másfél éve folyamatosan csal engem, de a lányunk (4 év) miatt nem akartam elmenni. Viszont most terhes a szeretőjétől. Igy nyilván nem maradhatunk együtt, viszont nem akarom, hogy elvigye, és egy ilye erkökcstlen nő nevelje a lányomat. Nekem van munkám, ugyan csak minimálbéres. Az ő munkaviszonya decemberben megszűnt, és terhesen nem hinném, higy találna mást. Szóval, össze akarnak költözni a pasival (vagy az anyjához akar menni, nem tudom). A lényeg. mennyi esély van arra, hogy én kapjam Törpét? Mellettem szól, hogy megcsalt, és hogy nem dolgozik?

2015. jan. 18. 06:53
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
98%
Az hogy megcsalt, semennyire sem számít a gyerekelhelyezésnél!
2015. jan. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim válasza:
75%
En ket gyermekelhelyezesen vagyok tul. Cdak nagyon drasztikus esetben veszik el a gyermeket az anyatol, foleg igy, hogy terhes. Ha a nagymamahoz koltozik es ok lenyilatkozzak, hogy segitik oket teljes mertekig abyagilag, azzal sem lesz baj, hogy nem dolgozik. Ha pedig az ujj parjahoz, aki dolgozik is esetleg, akkor mar az o kovedelme is fog szamitani. Szoval sajnos szerintem nem tul sok az eselyed
2015. jan. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
És, hogy nincs munkája? Vagy, ha mégis, az feketén, alkalmilag?
2015. jan. 18. 07:00
 4/43 anonim válasza:
72%
Ne haragudjatok a helyesirasi hibakert, telefonrol potyogok.
2015. jan. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
60%
Maximum akkor ha drogos vagy alkoholista.
2015. jan. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Egyik sem. Csak egy erkölcstelen k..a, akinek más f..a kell, egy nem elég.
2015. jan. 18. 07:37
 7/43 anonim ***** válasza:
28%
Elhiszem de jogilag az nem mérvadó, mert a bíróságok nőpártiak. Próbálkozni lehet, ehhez sok pénz és jó ügyvéd kell.
2015. jan. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
43%
Kérdező, igenis nagyon jó esélyed van arra, hogy a kislányt nálad helyezze a bíróság. Való igaz, a megcsalás semmit nem számít, de a többi körülmény nagyon is! Ha nem dolgozik, miből akar gyereket eltartani, élni? Csak nem a gyerek után járó pénzekből? Küzdj a gyerekért, meglesz az eredménye!
2015. jan. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
75%

A megcsalás nem számít a gyermek elhelyezésnél.

Mivel terhes, úgy sem fog dolgozni 1-2 évig valószínűleg, és az kevés indok, hogy azért ne kapja meg a gyereket, mert éppen várja a következő babát.


Próbáld meg, csak nem ezek az indokok fognak számítani.

2015. jan. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
70%

Ha szüleihez költözik, tuti hogy nem kapod meg a gyereket. Ha a pasihoz költözik, akkor pedig azért kapja meg ha az illető dolgozik, mert a gyerek biztosítva van az ellátása. Leány gyermeket, főleg négy évest, nem szoktak el

venni csak akkor, ha a gyermek megélése veszélyben van .

2015. jan. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!