Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A hugom elemelt 150e Ft-ot a...

A hugom elemelt 150e Ft-ot a szüleinktől. Ő 24 éves. Tavaly végzett a sulival nincs munkája, otthon lakik. Nem tudom mit tegyek. Hogyan tehetném szóvá neki?

Figyelt kérdés
A pasija, gyakorlatilag hozzájuk költözött. Persze nem ad bele semmibe de ott élősködik. Még tanul. Állandóan lógnak valahol. Nem bírnak megülni otthon. Anyuék nagyon el vannak keseredve. Én teljesen más vagyok, munka mellett diplomáztam dolgoztam most a gyerekekkel vagyok itthon még. Tisztességes család vagyunk. Mit tegyek?!
2013. máj. 9. 18:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Ki kell vágni otthonról.
2013. máj. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%

Szerinted ebben merül ki a tisztességes család kifejezés?

Más is mondhatja magát tisztes családnak, ha valamelyik tagja szemétláda

Anyukáék helyében elküldeném munkát keresni egy kiadós verés kiséretében, és amint megkeresi a pénzt leadja itthon amíg megnem térül a 150

20/F

2013. máj. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Vágjátok ki a vérbe őket, a szüleid miért nem állnak a sarkukra?
2013. máj. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a pasi tette,a húgod mégsem lopná meg a saját családját
2013. máj. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el utolsó, vannak ilyen emberek. Párom húga előtt sem maradhat egy pénztárca sem..
2013. máj. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Bizonyiték nincs rá mert senki nem látta dehát akkor ki.....? Rá akarok kérdezni nála de nem tudom hogyan. Mert ha tagad is valaki lenyulta. Vagy ő vagy a pasija. MIvel nem dolgozik nincs pénze. De 2 hónapig nem is kért anyuéktól ami szintén gyanus. Akkor miből finanszírozta a dolgait?! Anyuék beszéltek vele de mindent tagad. Naná.
2013. máj. 9. 18:59
 7/11 anonim ***** válasza:
37%
Engemet megkövezhetsz, de ha nincs bizonyíték akkor nincs bűn, én így látom. Azzal is indokolhatja a kölcsönkérés hiányát, hogy pl. valamilyen jólelkű ismerőstől kaptak pénzt. De ha ez van, akkor vágjátok ki őket, ennyi, ha mást nem azért, mert lusták.
2013. máj. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
te nem tudsz tenni semmit... anyudéknak kellene kdobni a pasijával együtt
2013. máj. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek két olyan családot is, ahol ilyen történt, csak ott még gyerekek voltak, akik lenyúltak ekkora pénzeket. Feljelentették őket, javítóba kerültek és szerintem azóta is törzsvendégek a dutyiban.
2013. máj. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A pasiját természetesen egyből elzavarnám onnan, a hugodnak pedig ultimátumot kellene adni. No persze ezt ne te tedd meg, hanem a szüleidnek kell a sarkukra állni.
2013. máj. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!