Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiatalabb férfiak miért...

A fiatalabb férfiak miért jönnek össze sokszor elvált anyukákkal?

Figyelt kérdés
28+ férfiakról beszélek, nagyon gyakori, hogy összejönnek elvált anyukákkal, aztán vagy működik vagy nem, az utóbbi gyakoribb. Van annyi huszonéves csinos, egyedülálló lány, mi vesz rá valakit, hogy egy gyakran idősebb, 30-as 40-es nővel jöjjön össze?Ráadásul más ember gyerekét nevelhetik.
2015. jan. 19. 16:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
És akkor mi van? Ha meg 14 évessel jönnének össze, az lenne a bajod. De ha szőke hajúval, akkor az, ha zöld szeművel, akkor az. Azzal jön össze, akivel akar.
2015. jan. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%
Mert ezek bármit bevállalnak hogy megkettyintsék őket, könnyebb őket táncba vinni:)
2015. jan. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Kedves 2. válaszoló! Ez butaság és bunkóság is. Elváltam, 4 gyerekem van, 28 éves vagyok, és nem vagyok egy bányarém. Sok pasinak bejövök így is, de nem teszem szét a lábam. Nem mondom, hogy nem hiányzik a szex, de elsősorban a gyerekeimre kell gondolnom, nem magamra. És maximum hosszas, igazán jó ismertség után jöhet szóba bármi is.
2015. jan. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%

Én 37 éves két gyerekes anyuka voltam amikor összejöttem a jelenlegi férjemmel aki akkor 30 volt.Nem,nem vállaltam be bármit azért,hogy megkettyintsenek :D

Nem tudom miért jobb neki velem mint egy huszonévessel,(a volt felesége 10 évvel fiatalabb nálam),talán egy gyereket nevelő anya már valamivel komolyabb,érettebb,a hisztit meghagyja a gyerekeinek.Szexuális tapasztalatban meg van 10 év előnye :D És ez elmondható azt hiszem mindenről.A fiatalabbnak még sok mindent kell tanulnia,egy van neki a fiatalsága ami a másiknak nincs,de mint tudjuk az múlandó :)

2015. jan. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
Persze mi fiatalok szarok vagyunk, igazatok van. Megyek felakasztom magam-.-"
2015. jan. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Miért jön össze annyi fiatal nő elvált, koros apukákkal? Vagy pénz, vagy komplexus, vagy szerelem. Hogy melyik esetben mi a valószínűbb, az a helyzet dönti el.
2015. jan. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát ha annak érzed magad,akkor valószínű úgy van :D Én ilyet nem írtam,csak annyit,hogy kevesebb a tapasztalat:)
2015. jan. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Talán félszegebbek és egy érett nő, nem jön úgy zavarba. Nem tudom. De ne aggódj, aki rád vár és neked van rendelve, az nem tudod elkerülni, vagy kihagyni. :-)
2015. jan. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én speciel azért nem jönnék össze kb.27 alattival, mert nem vállalnám be, hogy gondol egyet és úgy dönt, hogy ő most éli második kamaszkorát...

De ez emberfüggő is, az sincs kizárva hogy egy 26 éves hasonló gondolkodású lány eltudná csavarni a fejem, de ott nagyon egy hullámhosszon kellene legyünk.

32\f

2015. jan. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, én is azt érzem, hogy a korral együtt egyre kapósabb leszek és a "jelentkezők" között van fiatalabb is.


(Nem kérek privát leveleket, nem ismerkedek!!!!)

2015. jan. 20. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!