Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha a párotok...

Mit szólnátok ha a párotok néha egy társaságban keveredne a volt egyéjszakás kalandjával? Zavarna titeket a dolog?

Figyelt kérdés
A páromnak,(ő a nő),volt egy egyéjszakás kalandja,a testvére által ismerte meg,mert egy társaságban jártak,de van rá esély hogy bármikor egy társaságba keveredjenek,így velem együtt,mert néha a testvére barátaival is összeszoktunk ülni,piálgatni,dumálgatni egyet.Ha akkor megkívánáták egymást,akkor mi zárja ki,hogy most már nem?Meg nem kerül sor rá,de bármikor ismét egy társaságba keveredhetnek.
2015. jan. 20. 13:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Ha a párodnak kellett volna az a férfi, akkor nem egyéjszakás kaland maradt volna, hanem lett volna folytatása. Párt mindig a nő választ. Téged választott. Örülj neki, és ne agyalj fölöslegesen.
2015. jan. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Nem zavarna. Egyrészt, mert olyan emberrel nem tudok kapcsolatban lenni, akivel nem 100%-os a bizalom köztünk. Ha felmerülne bennem ilyen, ami benned, akkor ott már a kapcsolatunk alapjaiban lennének óriási problémák, ami elgondolkodtatna, miért vagyunk együtt. Másrészt: valószínűleg nem véletlenül voltak ők egymásnak egyéjszakás kaland, és nem lett belőle több, valamint okkal az én párom, nem pedig másé, akár az egykori egyéjszakás pasié.
2015. jan. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azért abba ne legyetek olyan biztosak.Lehet azért nem lett,mert a srác külföldön él és dolgozik.Szóval az is közre játszhatott nem?Igazából utána meg jöttem én a páromnak rá pár hónapra,azóta nem találkoztak,de bármikor megeshet hogy egy társaságba keverednek.Akkor megint beindulhat valami nem?
2015. jan. 20. 13:31
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Értelmes ember azért nem úgy működik, hogy meglát valakit és azonnal dugnak egyet...
2015. jan. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Ja, ha te kevésnek érzed magad...
2015. jan. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem, nem zavarna.
2015. jan. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nézd, a páromnak nem volt egyéjszakása, de az egyik kolléganőjével 4 évig együtt voltak. Mivel két évvel azelőtt már szakítottak is, hogy én megismertem őt, nincs ebből feszültség. Ismerem a nőt, jó fej, voltunk már együtt színházban is (persze ő is hozta a pasiját), jól elvagyunk.
2015. jan. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
túlliheged a kérdést...
2015. jan. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
És neked jó úgy élni egy kapcsolatban, hogy egyértelműen csak pótléknak érzed magad? Egyáltalán nem vagy biztos önmagadban, és abban, hogy szeret a párod, szerinted csak azért van veled, mert a másik pasi külföldön élt. Ha így érzed, minek vagy vele? Előbb szedd rendbe az önbizalmad, mert amíg ez nem oké, addig másokban is fogod keresni a hibát, és senkiben sem fogsz tudni megbízni. Főleg azért szánalmas, amit csinálsz, mert semmi biztosíték nincs arra, hogy ők valaha lesznek még egy társaságban, hisz lehet nem is érdeklik már egymást réges régen. Csak te gondolod ezt így, és te akarod minden áron összeboronálni őket fejben, hogy aztán féltékenykedhess feleslegesen.
2015. jan. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom hol olvastad hogy potleknak erzi magat, en nem latok semmi ilyesmit -.-

Kerdezo, nekem is van ilyen ismerosom, akivel 100% megvolt a kemia, de a parom szeretem, nem kezdek vele. Ha tenyleg szeret teged, nem fog megcslni vele!

2015. jan. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!