Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog, hogy a szüleim...

Normális dolog, hogy a szüleim engedély nélkül megették az ajándékba kapott kekszemet?

Figyelt kérdés
A munkahelyemtől kaptam egy csomag ajándékot karácsonyra, úgy terveztem, hogy a kekszet még nem bontom fel belőle mert nem kívántam, de később meg akartam volna enni.Erre ma reggel azzal kellett szembesülnöm, hogy a szüleim kivették a csomagból és megették.
2015. jan. 10. 13:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Hát ez elég csúnya dolog, minimum bocsánatot kellene kérniük és venni egy másik ugyanolyat.
2015. jan. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%
Úristen mekkora bűnt követtek el ... csoda hogy nem kaptál idegösszeomlást.
2015. jan. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
90%
Azért megkérdezhettek volna hisz te se eszed meg az ő cuccaikat igaz??
2015. jan. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Ez nem volt szép tőlük. Gondolom nem az első alkalom, hogy megloptak. Kölcsön kenyér visszajár, szóval a következő kekszet tedd jó helyre és edd meg az övékét. :D
2015. jan. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
5%
anyádékra ütöttél, már ne is haragudj meg.. az sem normális amit ők csináltak, de te sem vagy az!
2015. jan. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
18%

"Szerintem gáz, ha az együttélő emberek"

- igen, írtam, nem normális és az sem, hogy képtelenek ez egymással megoldani. Nevetségesen infantilis a kérdés. És otromba a kérdező.

2015. jan. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

Nem normális. A helyedben én is rendkívül föl lennék háborodva. Szüleimről elképzelni sem tudnék ilyen böszmeséget. Inkább a saját ajándék kekszüket is odaadták volna nekem, mint hogy az enyémet megegyék előlem.


És apaként természetesen ugyanígy vagyok a gyerekemmel, sőt a feleségemmel is.

2015. jan. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
13%
mondtad nekik, hogy ne bontsák fel??
2015. jan. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%
Ez nagyon csúnya dolog volt a részükről, de váljék egészségükre
2015. jan. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%
Akárhogy nézzük, megenni más cuccait parasztság, akár szülő akár nem.
2015. jan. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!