Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tesóm egy idegbeteg idióta....

Hunorr kérdése:

Tesóm egy idegbeteg idióta. Máshol is vannak ilyenek? :D

Figyelt kérdés
Na szóval 19 éves fiú vagyok ő pedig 17 éves lány és egyszerűen senkivel nem tud normálisan beszélni. Apámmal úgy beszél mint egy kutyával, az imént is ez történt én pedig odamondtam a magamét, és még neki állt feljebb és én vagyok az idióta meg a b*zi stb. Apát se értem kérdezem tőle hogy téged nem zavar ez hogy így beszél veled? És erre azt mondja hogy ebbe mi volt a bunkó? Mondom jó akkor biztos megszoktad és ő is nekem állt:DDD Nyáron volt még egy olyan hogy mamámnak is beszólt tesóm én meg mondtam hogy nyugodjál már le mert kapsz...és erre anyázott. Anyukánk meghalt egy balesetben már több mint 15 éve. Nem is értem lány létére hogy tud ilyen undorító módon viselkedni.:D De én néha nevetek csak rajta. Szánalmas. Csak azért írtam ezt hogy megosszam és kíváncsi vagyok hogy máshol is van ilyen?

2015. jan. 20. 15:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én megismerkednék vele :-)
2015. jan. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
életed legnagyobb baklövését követnéd el:D
2015. jan. 20. 15:25
 3/11 anonim ***** válasza:

Viselkedési mintáinkat akarva, akaratlanul otthonról hozzuk, szüleinktől látjuk. Húgodnak nincs anyukája, akitől elleshetné, zsigereibe ivódhatna, hogyan viselkedik egy NŐ.

Van egy fiú tesó, egy Apa, akik ha minden igaz, férfiasan viselkednek.

Inkább mond el neki, hogyan viselkednek az értelmes, kulturált lányok. Nem anyáznak, szépen beszélnek. Fene nagy egyenjogúságban sokan elfelejtik, egy nő legyen nő, a férfi pedig férfi. Nem jó, ha összemosódnak a határok.

2015. jan. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, egy két évvel fiatalabb testvért azért meg lehet tanítani a tiszteletre.

Legyen fantáziád.

2015. jan. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is az a baja, hogy mellettetek nőtt fel és nem látott női mintát. Valószínűleg apukátokat is azért nem zavarja, mert rá ráhasonlít a viselkedésében.
2015. jan. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pasiknak a bakloves kell latod XD
2015. jan. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Biztos nagy trauma volt neki az anyukája elvesztése.Nekem is meghalt kiskoromban az anyukám,most annyi vagyok;mint te.Szintén idegbeteg.Szóval ne hibáztasd azèrt,mert beteg lett a rossz sorsa miatt.

Ebből a kérdésből is látszik,hogy a fiúk,férfiak mennyivel másabbak,mint a lányok,nők.

2015. jan. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 dreamer_1 válasza:

Aterzem xdd

Nekem 19eves fiu teson engem megver felpofoz , na szoval o is psichipata xd

Anyumbak is nekimenne -__- de persze meg ő van vedve-_-

16lany..en nemtehetek semmit vele mert meg agyon ver engem xdddd

Mar kiskoromban felszakadt a homlokom picit mert ugy megvert :(

2015. jan. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én akkor is meg akarok ismerkedni vele ^^
2015. jan. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9es adj egy cimet ugy megverlek hogy elverzel, ha mar ez kell neked megkapod!

25/L

2015. jan. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!