Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Soha életemben nem voltam...

Soha életemben nem voltam féltékeny típus, de mostanában mindig csak kombinálok, hogy legyek megint normális?

Figyelt kérdés

A párommal 8 éve vagyunk együtt, nem vagyunk még házasok, gyermekünk nincs, 2-3 év múlva tervezzük.

A párom magasan képzett szakember az ő területén, 4 hónapja kezdett az új munkahelyén, ahol vezető beosztásban dolgozik egy multinál. Magas, jó felépítésű, férfias férfi, de szerencsére a 8 év alatt soha nem volt okom a féltékenykedésre, igaz mindegyik munkahelyén gyakorlatilag férfiak között dolgozott.


Mostanában mutatta meg a karácsonyi bulin készült képeket, ahol láthattam a jelenlegi munkatársait, és elképedve nézte, hogy mennyi nő van, ráadásul mindegyik gyönyörű.... szépek, formásak, okosak.... Voltak olyan képek, ahol többen fiúk-lányok összekarolkozva fotozkódtak, persze, hogy a páromat is 2 csinos nő karolta..... Meg láttam táncolni is ezekkel a nőkkel. Ezzel nincs is gond, mert ez csak egy tánc, meg hülyülés, tudom én, de mégis olyan furcsa érzésem támadt.


Nem akartam lerohanni az érzéseimmel, így inkább tudomásul vettem az képen látottakat. Nem akarok egy féltékenykedő kis csitri lenni, de tudom, hogy milyenek tudnak lenni a nők.... Bár megjegyeztem neki, hogy itt mindenki ennyire szeret ölelkezni.... Erre azt mondta, lehet őt megölelték, de ő nem ölelt meg senkit, és nem is fog.


Más volt már hasonló helyzetben? Hogy tette túl magát ezen.


2015. jan. 20. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Jajj, te már ezzel hazudozásra kényszerítetted. De, hidd el nyugodtan, hogy ő is megölelte, aki őt a fotó, vagy tánc kedvéért. Te látsz ebben valami rosszat? Neked nem idegen nőkben kell bíznod, hanem a párodban. Egy megcsaláshoz mindig 2 ember kell, egy kevés. Szerintem nincs min túltenned magad, ha bízol benn, bíztok egymásban, akkor kár rémeket látni. Aki meg akarja csalni a másikat, az nem fog engedélyt kérni rá, és aki meg is teszi, ott nem a 3-ik fél a hibás.
2015. jan. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

"A párom...vezető beosztásban dolgozik egy multinál.

Magas, jó felépítésű, férfias férfi"

"mennyi nő van, ráadásul mindegyik gyönyörű.... szépek, formásak, okosak."


Nem lennék nyugodt a helyedben.

2015. jan. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Idegbeteg nem vagyok, mert ismerem nagyon, és a 8 év minket igazol. Csak azért vannak bennem furcsa érzések, mert soha nem láttam így más nőkkel. Egy barátnőmnek a vőlegénye sok nő között dolgozik, rendszeresen látom, hogy milyen jó kapcsolatban van a munkatársaival, együtt járnak bulizni, a barátnőm nélkül is. A barátnőmnek ez teljesen természetese, azt mondta ő ezt már teljesen megszokta, és én is megfogom, csak még új a helyzet. Remélem, hogy így lesz.
2015. jan. 20. 21:19
 4/5 anonim ***** válasza:
38%
Ketrecbe vele! Sétáltatni pórázon 5-től fél 6-ig!
2015. jan. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
92%

Ahogy írtad, a 8 év titeket igazol. Hidd el tudja ő, hogy te otthon várod, és biztos nem dobna fel egy jól működő kapcsolatot egy kis munkahelyi viszonyért.

Sok boldogságot nektek! :)

2015. jan. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!