Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az normális hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális hogy vertem mer meg ugy sracot a baratnom miatt hogy a gyerek korhazba kerult? Nem vagyok feltekeny tipus csak nem szeretem ha más is "megnézi" (Bár a baratnomnek imponal az hogy megvédem mindentol. )

Figyelt kérdés
2014. jún. 27. 02:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Eltörnėm kezed-lábad!
2014. jún. 27. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
A "megnézni" alatt mit értesz?
2014. jún. 27. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Miert?
2014. jún. 27. 02:12
 4/27 anonim ***** válasza:

"baratnom miatt"


"nem szeretem ha más is "megnèzi"


Szóval a BARÁTNŐD miatt?

2014. jún. 27. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
93%
Biztos kis gyenge gyerek volt... te meg kemėnykedsz... az ilyeneket szoktam megalázni!:/
2014. jún. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Ránézett a barátnődre, vagy megfogta valamilyét? Ezért agyonvered? Hát gratulálok, remélem veled is majd ezt csinaljak.
2014. jún. 27. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
83%

Nem mondanám..

Az még oks hogy zavar ha más is szemet vet a nődre, de ezért agyon verni..

Hogy-hogy nem csuktak le érte?

2014. jún. 27. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Volt mar hogy megneztek nehanyszor az utcan , de azert nem verek meg sSENKIT , de multkor egy buliban ki akart vele kezdeni egy srac ,baratnom eloszor felpofozta a gyereket, majd a srac ujra probalkozott nala, na ekkor gurult el a gyogyszerem
2014. jún. 27. 02:20
 9/27 savanyújóska ***** válasza:
40%
En mondjuk csak harmadjara vertem volna ossze, es szerintem eloszor te is szolj, vagy max. pofozd meg (de ne orrtoros-szajfelteposen, csak esszel, egy rendes pofon neha jobban tud fajni, mintha beverned a kepet...), aztan ha ebnol sem ert, esetleg nekimehetsz, ha olyan a vermersekleted. De egy kicsit azert lehetnel nyugodtabb, es kevesbe hamari a temaban. (Nem az, hogy ne vedd szegenyt a szeltol is, csak nem kell feltetlenul a szetveressel inditani..)
2014. jún. 27. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
100%
Tehát a barátnődnél bepróbálkozott egy faszi a buliban, és ő kapásból lekevert neki párat? Mindezekutána te még jól összeverted? Hát nem ismerem a teljes sztorit úgyhogy erre nem mondok semmit, max. annyit, hogy egyszer kötsz bele olyanba akibe nem kéne és lehet, hogy a kórház lesz a legkisebb rossz, ami történik veled. Főleg, ha az illető keze hamar a kés felé nyúl, rengeteg szórakozóhelyi késelés történik, úgyhogy csak ésszel.
2014. jún. 27. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!